GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Mr. PageNeputnsVēstureJumavaPlanētaRobert’s BooksKaršu veikals Jāņa sēta« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Grāmatnīcas

Mr. Page

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Mr. Page

Šis grāmatu izdevniecībā uzskatāms par kolorītu nišas izdevumu laiku. Tam līdzi gājusi arī Rīga, un pilsētā rodamas grāmatnīcas, kas katra ar savu īpašo grāmatu izlasi, raksturu un smaržu, ir kā mazas, pašpietiekamas pasaules, kuru piedāvājums veidots teju ar kolekcionāra kaislību.

Foto: Mr. PageFoto: Mr. PageFoto: Mr. Page

Tāda ir koncepta grāmatnīca Mr. Page, kurasplauktos rindojas grāmatu kolekcija, kas tapusi apzinot visdažādākā kalibra izdevniecībās, grāmatu veikalos un izstādēs visā pasaulē. Mr. Page plauktos rodamas grāmatas par mākslu, populāro zinātni dizainu, pop-kultūru un dzīvesstilu, plaša pavārgrāmatu izlase, inovatīvi fotoalbumi, kā arī jauno ārzemju un pašmāju literatūras talantu darbi. Īpaša vieta grāmatnīcā atvēlēta bērnu grāmatām, - tās novērtēs vecāki, kas vēlas savus bērnus ievadīt ne tikai pašmāju, bet arī angļu un franču grāmatniecības kultūrā un valodā.

Foto: Mr. PageFoto: Mr. PageFoto: Mr. Page

Mr. Page ir ilgstošu meklējumu un brīnišķu atklājumu ceļa galapunkts, kuru paši tā veidotāji radījuši “kā mīlestības vēstuli visām lieliskajām grāmatām pasaulē.” Citastarp, atsauces uz mīlestības vēstuli – vienu no vecākajām rakstu formām pasaulē – rodamas arī Mr. Page interjerā. Šeit grāmatnīcas veidotāji aicinājuši draugus, paziņas un visnejaušākos garāmgājējus atstāt īsus mīlestības vēstījumus uz telpas sienām. Tagad šis mīlestības iedvesmotais rakstītais vārds visdažādākajās pasaules valodās kļuvis par būtisku telpas akcentu.Un viennozīmīgi – Mr. Page mērķis ir savest kopā īsto vienīgo lasītāju ar tā īsto grāmatu. Patīkamā vidē, nesteidzīgā atmosfērā, kur neizpaliekoša ir arī glāze vīna.

P. slēgts, O. - S.: 11:00 - 20:00, Sv.: 12:00 - 17:00

Miera iela 4 / T.: 26 734 087 / www.facebook.com/mrpagebookstore

10/2017

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: