GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Mr. PageNeputnsVēstureJumavaPlanētaRobert’s BooksKaršu veikals Jāņa sēta« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Grāmatnīcas

Neputns

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Neputns

Mākslinieka Jura Petraškeviča radītais „neputns" (izdevniecības Neputns logo) virs Tērbatas ielas 49./50. nama durvju ailas sola, ka turpmāk tā draugiem nebūs jāmēro kāpiens uz „neputna ligzdu" (izdevniecības Neputns birojs - Tērbatas ielā 49/51-8) šī paša nama 4. stāvā, bet nezinātājiem „neputns" būs jauns simbols, kuram iesēties pilsētas maršrutu atmiņā.
Neputns izdevumiem radusies nepieciešamība pēc savas „privātās telpas", jo nereti grāmatnīcu aktualitātes pēc zināma laika tos izstumj no priekšplāna, taču šīs nišas literatūras izdošana ir laikietilpīgs darbs (gada laikā top vien maksimums 20 izdevumi) un rezultāts ir ilglaicīgs, tostarp, kā ieguldījums Latvijas kultūras mantojuma fondā.

Foto: NeputnsFoto: NeputnsFoto: Neputns

Izdevniecības Neputns veikalā valda grāmatu radīta apvaldīta gaisotne un klusums, savukārt grāmatplauktos - latviešu māksla, literatūra un kultūra. Neputns paspārnē tiek izdoti vērienīgi pētījumi un albumi par glezniecību, tēlniecību, grafiku, fotogrāfiju, kino un arhitektūru, tostarp mākslas vēstures izdevumi un mākslinieku izstāžu katalogi, kā arī dizaina žurnāls Dizaina Studija un vizuālo mākslu žurnāls Studija. Sava vieta arī latviešu dzejai.

Foto: NeputnsFoto: NeputnsFoto: Neputns

Neputns savu 1. stāva mājvietu labprāt sauktu par galeriju, jo tad, kad kāds mākslinieks nonācis Neputna uzmanības centrā un klajā laists tam veltīts izdevums, telpas baltā siena iecerēta mākslinieka darbu izstādīšanai.

Tērbatas iela 49/51
www.neputns.lv

 

04/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: