GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Materia BikesLokal HouseBoards.lv« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Ielu sports

Boards.lv

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Ekstrēmo sporta veidu veikals Boards.lv ir oāze dēļu sporta piekritējiem - profesionāļiem, amatieriem un „svētdienas braucējiem". Vai vienkārši visiem tiem, kuri dod priekšroku pasaulē atzītiem sporta zīmoliem sava apģērba un aksesuāru izvēlē.
Veikals no 2001. gada mājoja tikai dažos kvadrātmetros un specializējās kā skeitšops, taču no 2008. gada, apvienojoties ar veikalu Aloha, nu aptver gan vasaras, gan ziemas ekstrēmo sporta veidu plejādi.
Divriteņus un slēpes veikalā neatrast, jo Boards.lv iemieso „dēļojošo" filozofiju. Tādēļ ziemu un vasaru nomaina atbilstošs sporta inventārs, apģērbs un aksesuāri.
Vasaras sezonā viļņu ķeršanai lielākās un mazākās paradīzes pludmalēs noderēs NSP sērfa dēļi; dabas stihiju vēja un ūdens savaldīšanai - kaitbordam - tādi zīmoli kā Slingshot, Dakine un Gaastra; rauties virs ūdens laivai nopakaļ veikbordā ļaus Slingshot, Prolimit, Gaastra un Pro-Tec; bet ļauties, lai vējdēlis un bura nes vindsērfingā, iedrošinās Gaastra un Tabou.
Savukārt ziemā lepni aizslīdēt garām slēpotājiem sniega dēļa mugurā varēs ar snovborda Forum, Burton, Apo, Rome, Northwave, Thirty Two, Drake vai Bataleon inventāru.
Saglabājot uzticību pirmatnējam skeitšopa veidolam, veikalā vienmēr ir atrodams skeitborda aprīkojums no Jart, Blueprint, Chocholate, The Girl, ASTE, Element, Skate Mental, Royal, Thunder, Destructo, Venture, Krux, Habitat, Alien Workshop, Bones Reds u.c., kā arī Boards.lv ir pašiem sava zīmola skeita klāji.

Valdošajam stereotipam par to, ka Latvija nav pateicīga vasaras ekstrēmajiem sporta veidiem nav pamata - Latvijas rietumu piekrastē ir lieliskākie viļņi un vēji. Tur vasarās notiek Boards.lv Surf Camp, kur iespējams apgūt kaitbordu, sērfu un vindsērfingu.
Savukārt uz cietzemes skeitborda kultūra tiek stiprināta ar dažādām skeita sacensībām, piemēram, Volcom Wild in the Parks.

Boards.lv komanda, kuru kompetences tonusu uztur gan konsekventas apmācības, gan tas, ka paši ir „dēļojošā" dzīves veida pārstāvji, palīdzēs veikt veiksmīgu pirkumu, kā arī neliegs inventāra remontu un apkopšanu kādas skādes gadījumos.
Interesanti vēl minēt, ka veikals ir suņiem draudzīgs - tā kā droši var ņemt līdzi, nebūs jāsien pie notekcaurules uz ielas.

Bruņinieku iela 29/31

Darba laiks:
No pirmdienas līdz piektdienai no 10.00 līdz 19.00; sestdienās no 10.00 līdz 18.00, svētdienās slēgts

www.boards.lv

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: