GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Materia BikesLokal HouseBoards.lv« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Ielu sports

Lokal House

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Lokal House

Globāla domāšana un lokāla ražošana šobrīd noris pašā Rīgas centrā - vecajā Kimmel alus rūpnīcas kvartālā, ko ierāmē Skolas, Bruņinieku, Valdemāra un Stabu ielas nogriežņi. Tur, vecās alus rūpnīcas bāra biljarda zālē, kas nekādu rosību nebija piedzīvojusi kopš deviņdesmitajiem, tagad notiek maģija, proti, no Latvijā cirstā bērza top skeitborda dēļi – Lokal Boards. Turpat blakus telpā tie arī tiek piedāvāti interesentiem.

Dēļu meistariem šī prasme jau bijusi asinīs – gan tālab, ka dēlis zem kājām bijis jau kopš mazotnes, gan tālab, ka profesionālās aktivitātes saistītas ar galdniecību. Klāt nākuši arī eksperimentāli radošie lidojumi, no kuriem arī izkristalizējušies labākie handmade ražošanas risinājumi.

Kopējais Lokal Boards dēļu dizaina koncepts raksturojams kā lakonisks mūsdienu stila vecinājums, proti, kaut kas uz olsdchool hippy surf pusi.Virsmu dizains tiek realizēts sietspiedes tehnikā, un pilnīgi iespējams, ka nākotnē tiks veidotas sadarbības ar jaunajiem māksliniekiem īpašu dizaina sēriju izstrādei.

Veikals zem Lokal House izkārtnes, protams, arī radīts pašu rokām, tostarp atrasti vienkārši, bet ģeniāli risinājumi dēļu stiprinājumiem pie sienām. Un, ja dēļi tiek gatavoti no bērziem, tad arī mūzika tiek ”klausīta no bērziem” – no bērza koka tumbām!

Lokal House centieni ir visu saistīt ar latviešu dzīvesstila produkciju, tāpēc bez dēļiem šeit rodami arī Tru Fix Kru apģērbi, Peša Customs maki un siksnas, dabīgā koka briļļu ietvari no Look Wood un pat meistarīgi nostrādātās Baltu Sniega Kurpes. Īpaša vieta atvēlēta arī mūzikai piemēram, Rebel Riot un Carnival Youth CD, kuriem drīzumā pievienosies vairāki citi vietējo mākslinieku albumi.

Skolas iela 35

www.lokalboards.com
www.facebook.com/lokalboards

www.instagram.com/lokalboards
www.twitter.com/lokalboards

Foto: Kirils Kirasirovs

07/2014

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Pēteris

Apmeklēja: Laiku pa laikam

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: