GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

AttiranceGentleman's Shop« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Kosmētika

Attirance

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Attirance

Attirance kosmētikas zīmols ir domāts visiem, kas meklē luksusu un autentiskumu, tiem, kurus aizvien valdzina un iedvesmo Francija un tās greznības tradīcijas. Attirance kolekcijas ļauj no jauna atklāt senaizmirstas smaržas un skaistumkopšanas līdzekļus no vēstures dzīlēm, reizē piedāvājot jaunu, jutekļus kairinošu pieredzi.

Zīmola kosmētika un tās dizains radīts, iedvesmojoties no Marijas Antuanetes laika - 18. gadsimta Francijas. Attirance identitāte veidota ar pretenziju uz greznību, atgādinot, ka tualetes galdiņš savulaik bija viens no greznākajām „altāriem” karalienes buduārā, un kalpoja par pamatu izsmalcinātākajiem un jutekliskākajiem rituāliem, kādus vien mūsdienu sieviete spēj iedomāties. Piena un rožu vannas, zelta maskas, parfimēru īpaši gatavota skaistumkopšanas līdzekļu receptūra karalienei bija ikdiena. Uz šāda asociāciju viļņa Attirance sarūpējusi dabisko izejvielu produktus sejas, matu un ķermeņa kopšanai, kuru klāstā neiztrūkst nedz luksus zelta līnija ar kaviāru, nedz pērļu ekstraktu.

Latvijas kosmētikas ražotājs Attirance ar vairāk nekā 300 dažādiem produktiem jau desmit gadus priecē sievietes Krievijā, Vācijā, Itālijā, Francijā, Kanādā, Ķīnā, Turcijā un citur. Šodien Versaļas estētikas iedvesmotajā veikalā šeit pat Rīgā - Tērbatas ielā, Attirance kosmētiku iespējams ne tikai iegādāties par pieņemamām ražotāja cenām, bet arī izbaudīt spa procedūras un rituālus gan vietējo, gan kvalificētu meistaru no Indijas un Ķīnas vadībā.

Veikala plauktos rodama arī kosmētika vīriešiem un bērniem, kā arī produkti savas īpašās mājas sajūtas radīšanai – sveces, ēteriskās eļļas un mājas aromāti.

www.attirance.lv

 

09/2013

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: