GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

AttiranceGentleman's Shop« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Kosmētika

Gentleman's Shop

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Gentleman's Shop

„Bārdas naži, metāliskie skuvekļi, skūšanās otas, vecie klasiskie kosmētikas līdzekļi – interesanti, ka lielos vilcienos šie produkti ir palikuši nemainīgi un nekādu zīmīgu evolūciju nav piedzīvojuši vēl kopš pagājušā gadsimta 30. un 40. gadiem. Cauri inovatīviem eksperimentiem gadu gaitā sākotnējā esence ir tikai izkristalizējusies un atzīta par pilnvērtīgu, pašpietiekamu un ideālu” – ar šādu pārliecību Gentleman’s Shop saimnieks Rīgā atvēris tradicionālās mitrās skūšanās vērtību pieturpunktu vīrietim.

Mitrā skūšanās un tās aksesuāri ir viena no tām diskrētajām lietām, ko smalki iespējams pavilkt zem dzīvesstila koncepcijas, ko pavada nesteidzīgs rituāls, teju spa procedūrai līdzīgs mirklis vīrieša tualetē, filozofija un aizrautīgi ceļojumi dažādu produktu izzināšanā, kurā katrs no tiem ir teju dizainiska kulta lieta.

Lielbritānijas zīmoli Truefitt & Hill, Edwin Jagger, Mr. Natty, The Bluebeards Revenge, Vācijas preču zīmes Dovo / Merkur, Boker un Giesen & Forsthoff, kā arī HeadBlade un Anthony no ASV - mitrās skūšanās kultūras interesentiem nav noteikti sveši. Gentleman’s Shop salonā tos iespējams novērtēt, iegādāties un, iespējams, nevilšus iepazīties ar ko vēl neizmēģinātu un oriģinālu.

Tiem, kam šāda „dzīva” asuma klātbūtne nebūt nav stihija un aizraušanās, interesants varētu šķist piedāvājums bārdas un ūsu kopšanai - miniatūrie ūsu skuvekļi un bārdas trimmeri, vai jauniešu vidū aktuālie ūsu vaski formas veidošanai un bārdas eliksīri – aromātam, piemēram, no britu zīmola Mr. Natty, kas postulējot angļus kā pasaules atklājējus, bārdas eliksīram piešķīris nelielas atblāzmas no veco buru kuģu klāja aromāta.

Veikala adrese ir nedaudz mānīga, un ieeja meklējama no krastmalas puses. Ērtos krēslos, kamēr vīrieši veic savu izvēli, varēs iekārtoties arī dāmas un varbūt pierunāt kungus uz kāda krāsaina zeķu pāra, tauriņa vai bikšturu iegādi.

Miesnieku iela 14

www.gentlemansshop.lv

09/2013

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: