GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Miss BonbonELĪNA DOBELEMadam Bonbon« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Labākie apavi

Madam Bonbon

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Madam Bonbon

Par Madam Bonbon ir divi stāsti - par telpu un kurpēm. Neatdalāmi viens no otra, taču unikāli katrs par sevi. Alberta ielas jūgendstila dzīvoklī iekārtotais dāmu modes apavu salons Madam Bonbon ir viens no kolorītākajiem stila konceptiem uz Rīgas iepirkšanās skatuves. Šeit arī izskatās kā īstenā dzīvoklī. Interjerā jaušamas dažādu laiku zīmes - sena podiņu virtuves plīts, grezna trauku vitrīna un krēsli no 19. gadsimta Francijas, 50. un 60. gadu lustras, Art Deco mēbeles utt.

Nesen Madam Bonbon buduāra interjers ieguvis jaunu baltās krāsas veidolu. Gluži kā ar plāna cukurota glazējuma palīdzību, iepriekš puskrēslas šķidrautā tinušās telpas tagad paceltas tuvāk debesīm – gaišākā un vieglākā virszemes līmenī. Un tomēr - Rīgas Klusā centra puspagrabiņa telpās ielaižot vairāk gaismas un līdz ar to arī siltuma, Madam mājvieta aizvien saglabā savu mieru un līdzsvaru.

Kā jau par sevi pārliecināta, drosmīga un izglītota pilsētniece ar labu gaumi un pasaules skatījumu visās lietās, Madam Bonbon  līdz ar pārmaiņām telpā arī savu piedāvājumu velta urbānai pilsētniece. Tāpēc līdzās augstpapēžu laiviņām, rodamas arī “balerīnas” – ekstravagantāks un pilsētas bruģa steigai atbilsotšs sortiments.

Gluži kā telpas dizaina sastāvdaļa, kurpes eleganti gozējas visriņķī - uz viesistabas tējas galdiņa, palodzēm, klavierēm, laika zoba apskrubinātajā mantu koferī, uz saldumu trauka. Guļamistabā - pat uz baltā gultas pārvalka. Madam Bonbon apavu piedāvājumā dominē spāņu zīmoli - sākot no Pedro Garcia, Pura Lopez, Magrit, Pons Quintana līdz Chie Mihara. Kamēr dāmas pielaiko kurpes, dzerot tēju vai dzirkstošu vīnu, pārrunājot svaigākos jaunumus un aktuālākās tendences, viņu kompanjoni var atlaisties viesistabas dīvānā un ar vienu acs kaktiņu pavērot kādu no franču 50. gadu filmām - ne mazāk kolorīta, veca televizora ekrānā.... 

Sezonas laikā salons piedāvā divas kolekcijas - pavasara/vasaras un rudens/ziemas, reizēm to atklājot ar īpašu modes skati turpat iekšpagalmā. Jauno eksemplāru pētīšana un aprunāšana tad mēdz ievilkties līdz pat nakts melnumam. Tiesa, kā atzīst pati Madam Bonbon, modes skates sevi jau ir mazliet izsmēlušas, tāpēc nākotnē plānots uzsākt jaunus projektus. Labā ziņa gan ir tā, ka sev tuvos un mīļos draugus un paziņas viņa joprojām aicina uz lielo izpārdošanu tirdziņiem un piedāvā aizgājušās sezonas kurpes iegādāties par fantastiskām cenām. Līdzās tam Madam reizēm uzrīko arī kādu tematisko pasākumu, piemēram, sangrijas ballīti ar spāņu kino vai jaunākās kolekcijas apspriešanu dāmu kluba vakaros. Taču baudāmākā nodarbe tomēr ir un paliek iepirkšanās. Galu galā kurpju uzlaikošana guļamistabā un glāze dzirkstoša vīna, gaidot pirkuma iesaiņošanu, nemaz nelīdzinās parastai veikalu ķemmēšanai. Starp citu, par katru no savām pircējām Madam Bonbon veido īpašu kartotēku, kurā glabājas pēdas izmērs un īpašās vēlmes. Vesels portfolio, tā teikt.

Apzinoties, ka kurpes ir punkts uz “i”, Madam Bonbon  padomāts arī par pārējo garderobi, kolekcijā piedāvājot arī latviešu modes zīmolu (Cinnamon, Natālija Jansone, Anna Led) tērpus un aksesuārus. Turklāt lielāko daļu apģērbu iespējams pasūtīt savā izmērā (ja tas vairs nebūs pieejams veikalā) vai citā krāsā (no piedāvātās paletes). Kā teikt, īsteni Madam stilā - piemeklēt kurpēm atbilstošu apģērbu.

Alberta iela 1 - 7a
Tel.: +371 20222235
info@madambonbon.lv
www.madambonbon.lv

 

08/2010

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: