GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Miss BonbonELĪNA DOBELEMadam Bonbon« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Labākie apavi

Miss Bonbon

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Miss Bonbon

Ja tā var sacīt - Miss Bonbon ir Rīgas dāmu modes apavu salona Madam Bonbon jaunākā māsa. Koncepts vitālās Tērbatas ielas veikalā ir mazliet atšķirīgs, tāpēc meklēt tos pašus apavus vai to pašu noskaņu tajā būtu lieki. Kamēr Jūgenda pilsētas daļā Madam Bonbon mierpilnā un līdzsvarotā atmosfērā proponē par labu augstās modes zīmoliem un apavu dizaina korifeju veikumam, tikmēr Miss Bonbon klajā nāk ar demokrātiskāku piedāvājumu. Miss Bonbon ir jauna, dauzonīga un varbūt nedaudz teatrāla sieviete. Miss Bonbon augstos papēžus labprāt nomaina pret nevainojamiem ikdienas apaviem dienās, kad pilsēta aicina tik daudz kur būt un paspēt. Viņas asinīs ir kas mazliet no Londonas, bet potītes koķetē ar dienvidu brīzi no Spānijas un Itālijas, tāpēc veikalā pārstāvēti tādi stabili, desmitgades pārdzīvojuši zīmoli, kā Si by Sinela, Pertini, Miista, Pons Quintana, Lodi un Ras.

Foto: Miss BonbonFoto: Miss BonbonFoto: Miss Bonbon

Starp citu, Miss Bonbon talismans ir zoss. Palūkojieties apkārt – interjerā, kurā tik lieliski savienots askētisms ar dauzonīguma izpausmēm, zoss ar spārnu vēdām sveicina jūs no gaismu spēlēs ieslēpušamies telpas stūriem. Tā ir lidojumā... Domu lidojumā. Taču zoss var arī nedomāt. Zoss ir duāls tēls. Taču tā viennozīmīgi ir stabilitātes un pārticības simbols. Un par pārticību laiku laikos vēstījušas rotas. Arī parfīmi.

Un tie viennozīmīgi ir Miss Bonbon tēla neatņemama sastāvdaļa, tāpēc apavu klāstu papildina Cinnamons Ateliers parfīmi, My Choice somas, New Vintage by Kriss un Raspini rotas, no kurām pēdējās ir pavisam īpašas. Džovanni Raspini Toskānā rotas veido jau četrdesmit gadu. Tās tiek radītas klasiskā 15. gadsimta lost wax casting tehnikā, un, kaut arī vizuāli izskatās masīvas, patiesībā dabas motīvu inspirētās sudraba un apzeltītā sudraba rotas ir vieglas un gaisīgas.

Sveicināta, miss, jūs izskatāties nevainojami!

Darba laiks:
P. – Pk.: 10.00 l- 20.00
S.: 11.00 - 17.00
Sv.: brīvdiena

Tērbatas iela 50

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: