GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Labdarības mājaLabo darbu veikals Otrā Elpa« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Labdarības veikali

Labdarības māja

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Labdarības māja

Ziedot.lv organizētajā "pogu mēnesī" tika saziedotas 47,52 kg jeb 106487 pogas. Tās visas atrada jaunu pielietojumu skaistās rotaļlietās vai citos darinājumos, kuri nonāca labdarības veikaliņa Ziedot.lv kiosks plauktos.

Divus gadus pēc kārtas svētku laikā īstenojot projektu Ziedot.lv kiosks, labdarības portāls Ziedot.lv sociāli jūtīgajām grupām ir devis iespēju nopelnīt - realizējot pašu izgatavotus rokdarbus, rotaļlietas, keramiku, auduma izstrādājumus un citas brīnišķīgas lietas.

Tagad projektam ir sava patstāvīga mājvieta, proti, Labdarības māja - Kr. Barona ielā, kurā rodamas lietas, ko, katrs ar savu rūpju stāstu, darinājuši gan cilvēki no neredzīgo biedrībām, gan dienas centriem.

Veikaliņa plauktos iegūlušas kvalitatīvas un mīļas lietas, piemēram, no uzņēmuma Wooly World, kas ražo rotaļu lāčus un savā paspārnē ņēmuši darbiniekus, kas ir Liepājas neredzīgo biedrības biedri. Viņu radītie dabīgās vilnas veidotie lācīši jau ieguvuši Skandināvijas tirgus simpātijas. Savukārt sociālā biznesa modes zīmols MAMMU paguvis iekarot sieviešu sirdis ar neatkārtojamām un mainīgām šaļļu kolekcijām arī ārpus Latvijas.

Marta mēnesī Ziedot.lv veido mūžīgi ziedošas auduma tulpes, kas nesīs laimi gan dāvātājam, gan saņēmējām, gan tam cilvēkam, kura dēļ šie ziedi tapuši, jo uzcenojums jeb tīrā peļņa no jebkuras Labdarības mājā iegādātās lietas tiek novirzīta kādam no Ziedot.lv labdarības projektiem, kuru pats pircējs izraudzījies atbalstīt.

Tā kā Labdarības māja ir ne tikai veikals, bet arī sociāla platforma, tad šeit iespējams arī piepildīt mantu kasti ar lietām, kuras jūs vēlētos nodot citu atbalstam. Labdarības mājā notiks arī dažādas pēcskolu aktivitātes un meistarklases bērniem, kā arī semināri, lekcijas un radošās darbnīcas senioriem, jaunajām un topošajām māmiņām, ģimenēm, invalīdiem un nevalstiskajām organizācijām.

Kr.Barona iela 59/61
www.ziedot.lv

Darba laiks: P. - Pk.: 9.00 - 19.00
S.: 11.00 - 16.00.

03/2012

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: