GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Labdarības mājaLabo darbu veikals Otrā Elpa« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Labdarības veikali

Labo darbu veikals Otrā Elpa

Autors: Anothertravelguide.com2 ATSAUKSMES

Ir vieta Rīgā, kur darīt labus darbus. Izdarīt mazas lietiņas, kas kādam var radīt lielu, lielu prieku. Turklāt to paveikt ir pavisam vienkārši un patīkami - pērkot kādas lietas vai nododot pārdošanā ko tādu, kas pašam vairs īsti nenoder. Tas iespējams labo darbu veikalā Otrā Elpa, kur gana stilīgi iekārtotā vidē rodamas gan sadzīviski praktiskas, gan garīgi „barojošas" lietas - kvalitatīvas, interesantas un oriģinālas. Visi veikalā sastopamie priekšmeti ir ziedojumi; jebkas, kas šeit iegādāts, atkal tiek pārvērsts ziedojumā.
Veikalā var iegādāties gan labo darbu darītāju - privātpersonu un organizāciju ziedotas lietas, gan vietējo amatnieku, mākslinieku un ražotāju ziedotus izstrādājumus - apģērbus, apavus, aksesuārus, grāmatas, audio/video ierakstus, interjera un dizaina priekšmetus, mēbeles, spēles, rotaļlietas u.c.
Katru mēnesi Otrā Elpa rīko Kluso izsoli, kas notiek visa mēneša garumā. Izsolītas tiek dažādas interesantas un noderīgas lietas, kas izvēlētas atbilstoši konkrētā mēneša tematikai. Anothertravelguide.lv apciemojuma mēnesī izsolītas tika sabiedrībā pazīstamu cilvēku saziedotās lietas - Renāra Kaupera pilota brilles un cepure no koncerta Mežaparkā, Vairas Vīķes-Freibergas sarkanā somiņa u.c. Izsoles noslēguma dienā parasti notiek kāds mazs akustiskais koncertiņš, modes skate, bērnu modes skate ar Birutas Mageles un Zandas Karncmanes atbalstu vai citi pasākumi. Otrās Elpas mājīgajās un gaišajās telpās bez izsolēm notiek arī dažādi izglītojoši un izklaidējoši pasākumi, kuru mērķis ir pievērst lielāku sabiedrības uzmanību labdarības, vides saudzēšanas un sociālās atbildības jautājumiem.
Otrās Elpas pieci galvenie atbalsta projekti ir labdarības iniciatīvas - Iespējamā misija - pārmaiņām izglītībā, Biznesa iespēju fonds - personām ar invaliditāti, Īstermiņa darbu aģentūra - personām ar invaliditāti, Juridiskais atbalsta centrs - sabiedriskā labuma organizācijām, Attīstības filantropijas fonds - sabiedriskā labuma organizācijām, kā arī palīdzēts tiek dažādām patversmēm, pansionātiem un bērnu namiem.
Otrā Elpa ir vienīgais šāda koncepta veikals visā Latvijā, veikala vadītājai Elīnai Žagarei šī ir pirmā šāda veida darbības pieredze, veikala veiksmīgā darbībā roku pieliek brīvprātīgie jaunieši... viss, kas nepieciešama ir sabiedrības iniciatīva - Tavi labie darbi!

Vērts zināt:
- Ja nav iespējas ziedojumu atnest uz veikalu, Otrā Elpa piedāvā vienoties par laiku, lai aizbrauktu tam pakaļ.
- Ikvienam ziedojumam jābūt kvalitatīvam, funkcionālam, tīram un gatavam pārdošanai. Netiks pārdotas bojātas, bīstamas, nehigiēniskas un nelegālas lietas.

Labdarības veikals Otrā Elpa atrodas Rīgā, Marijas ielā 13, 2.stāvā, Berga Bazārā.
Veikals ir atvērts darba dienās no 10:00 līdz 19:00 un sestdienās no 10:00 līdz 17:00.

www.otraelpa.lv

Ievietots:09/2009

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Liene

Apmeklēja: 14.03.2014

Veikals, no kura nekad neizeju tukšām rokām. Godīgi sakot, arī uz to neeju tukšām rokām, ņemu līdzi ko ziedojumiem. Ļoti laba mūzika, kas rada pareizo fīlingu. Grāmatu lasītāju paradīze, 1. stāvā var paķert līdzi arī bezmaksas grāmatas.

Una

Apmeklēja: 2009.g. vasara

Biju vīlusies. Radās sajūta, ka cilvēki no vecām lietām vēlas "izspiest" pēc iespējas lielāku labumu. Un īsti neradās pārliecība, ka iegūto naudiņu tērēs labdarībai, jo nekur nebija redzams, kā tad tas tiks realizēts.

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: