GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Shop Bang BangBriļļu Galerija - Optika “Take a Look”M50One WolfNARCISSANNA LEDKLASEMākslas galerija PUTTILauma« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Mode, aksesuāri

ANNA LED

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

ANNA LED

Atsvaidzinot vēsturiski pirmās Rīgas tirdzniecības pasāžas „Berga Bazārs” telpas, jaunu mājvietu savai radošajai darbībai atradis latviešu modes dizaina zīmols ANNA LED.

ANNA LED studijas un veikala iekārtojuma autore ir Zane Tetere, kuras veidotā interjera rokraksts pēdējos gados jau kļuvis teju par neatņemamu jauno Rīgas publisko telpu zīmi.

Zīmola mājvieta iekārtota divu ahromātisko krāsu pretstatā – melnās un baltās askēzē. Baltā telpa iekārtota kā gatavo apģērbu veikals, bet melnā, kas nodalīta ar intimitāti simbolizējošu portjeru – kā radošā studija personiskai komunikācijai ar klientiem. Starp citu, stilizētais podijs un prožektori no Rīgas kinostudijas šeit nav nejaušība - tie izvietoti, lai pastiprinātu to īpašo aizkulišu sajūtu, kuru ikdienas izbauda kino dīvas, bezrūpīgi ļaujoties tēla meistaru darbam.

Savukārt melni krāsotas vītņu kāpnes aizved uz zīmola „svētnīcu” – otrā stāva darbnīcu, kur klientiem iespējams no piegrieztnes līnijai līdz auduma vīlei izsekot līdzi apģērba tapšanas procesam.

Zīmolu ANNA LED 2000. gadā izveidoja dizainere Anna Ledskalniņa. Novērtējot dizaineres autordarbu - kvalitatīvu, pārdomātu apģērbu ar individuālu stilu, zīmols ātri vien iemantoja atzinību Latvijā un ārpus tās.

Gada laikā zīmols izstrādā gan Limited Edition un specializētās kolekcijas, gan divas, trīs prêt-a-porter kolekcijas, kuru pamatu veido svārki, kleitas, bikses, džemperi, žaketes un mēteļi. Eksperimentējot ar trikotāžu, smalko vilnu un linu, katrā kolekcijā Anna Ledskalniņa ievieš kādu savu jauninājumu – ar rokām darinātas mežģīnes, oriģinālas apdrukas, batiku un oriģinālo furnitūru.

Kā stāsta Anna Ledskalniņa: „Mēs darinām tādas drēbes, kuras ilgi neiziet no modes. Manas klientes tās valkā pat 10-12 gadus. Viņām veikala apmeklējums nav vienkārši iepirkšanās – tas pārvēršas par atmiņā paliekošu notikumu.”

 

Dzirnavu iela, 84

T. : +371 29502901

anna@annaled.com, info@annaled.com

www.annaled.com

 
03/2013

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: