GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Shop Bang BangBriļļu Galerija - Optika “Take a Look”M50One WolfNARCISSANNA LEDKLASEMākslas galerija PUTTILauma« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Mode, aksesuāri

KLASE

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

KLASE

KLASE - tā ir virkne Latvijas modes vārdu. Tās koncepta pieteikums ir pavisam noteikts - Latvijas modes mākslinieku pārstāvniecība. Tirdzniecības un informatīvā platforma. Savukārt nākotnes ambīcija - kļūt par ilgtspējīgu, stabilu un vienojošu Latvijas modes kodolu.
Veikala interjera veidols radīts tā, lai stikla dzidrums un baltā neitralitāte kalpotu kā fons te rodamajiem latviešu dizaineru tērpiem un aksesuāriem.
Ar veikala koncepciju trāpīgi sasaucas kādas somu kolekcijas modeļi - meistardarbnīcas Una Vita somu kolekcija ar Lielvārdes jostas fragmentiem, kas atgādina par iespēju caur stila lietām pasvītrot ne tikai savu individualitāti, bet arī reprezentēt nacionālās piederības identitāti. Tikmēr apavu dizainere Ringla, mudinot Latvijas sievietes iekarot pasauli, kurpes veido Londonā. Oriģinālus un ekskluzīvus meistardarbus dāmām piedāvā Anitas Altmanes kolekcija „Pūķis nāk", Žanetes Auziņas krāsu, formu un tekstūras sintēze, Ineses Lapsiņas spēles ar kažokādu... Savukārt kungi var sajusties gan dievināti, gan ķircināti ar SALT zīmola krekliem vai ļauties Agneses Narņickas Hypnosis Fashion vīzijām par nākotnes ielas modi... Novārtā netiek atstāti arī bērni ar Danas Podkalnes Something Cozy dabisko materiālu apģērbu līniju. Un ne tikai. Veikalā vietu atrod arī pašmāju kosmētikas, suvenīru un dizaina lietu ražotāji.

Foto: KLASEFoto: KLASEFoto: KLASE

KLASE darbosies arī kā radošo ideju klubs - modes skatēm, stilistu konsultācijām, modes ballītēm veikalā atvēlēta arī atsevišķa, plaša telpa, kurā ikdienā, savukārt, laikot tērpus, ar acu kaktiņu vērot pasaules modes TV kanālus, šķirstīt žurnālus un iegrimt modes pasaulē.

Veikalā KLASE pārstāvēti: Anita Altmane, Cecina, Cinnamon, CherryBlossom-Kids, Dasada/Something Cozy, FRAZZO/Aleksandrs Pavlovs, Garderobe /Ilona Kambare/ Modris Klingenbergs, Hypnosis /Agnese Narņicka Inch daile, Inese Lapsiņa, Inga Tauriņa, JODO, Liene Mūrniece, Madara ecocosmetics, manaLatvija.com, Narciss, Reinis Ratnieks, Ringla, Romāns Straupmanis, SALT, Šeila, Sockbox, Sniegbaltīte, Tasty Things, Una Vita, Žanete Auziņa u.c.

Darba laiks: P.-Pt. 10.00 - 19.00, Sestd. 11.00 - 18.00
Berga Bazārs, Elizabetes iela 85a
www.modesklase.lv
modesklase@modesklase.lv

 

Ievietots 07/2010

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: