GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Shop Bang BangBriļļu Galerija - Optika “Take a Look”M50One WolfNARCISSANNA LEDKLASEMākslas galerija PUTTILauma« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Mode, aksesuāri

M50

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

M50

Dizaina, apģērbu un aksesuāru veikals M50 ir spilgts Rīgas jauno laiku leģendas - radošā kvartāla Miera ielas Republika - iemītnieks. Sākotnēji M50 sava piedāvājuma atlasē meklēja atsauces uz latviešu mantojumu rakstu zīmēs un ornamentos, šobrīd veikala fundaments ir oriģināls dizains, kas nācis no visu trīs Baltijas valstu dizaineru darbnīcām. Veikals ir lielisks iepirkšanās galamērķis masu produkcijas nogurdinātajiem - liela daļā M50 rodamo lietu ir roku darbs, kas tapis vien dažos eksemplāros, turklāt daudzi mākslinieki M50 ir izvēlējušies par savu vienīgo pārstāvniecību, tāpēc citviet Rīgā viņu darbs nebūs sastopams. Kopumā M50 ap sevi pulcē teju simt mākslinieku, un kā ceļvedis viņu šībrīža aktuālākajā veikumā, piedāvā neierastus risinājumus veidojot gan sieviešu, gan vīriešu, gan bērnu garderobi.

M50 atrodami tādi pašmāju zīmoli, kuri jau vairāku gadu garumā priecē savus sekotājus ar augstvērīgu dziju darinājumiem, piemāram, zīmols Mattilde.lv turpina pārsteigt ar daudzveidīgi nēsājamiem apģērbu modeļiem, kam piemīt ne tikai dizainiska daudzfunkcionalitāte, bet arī elegants askētisms, kas izturēts dažādās krāsu un materiālu kombinācijās. Tāpat zīmols Tasha izceļas ar pārdomātām krāsu kombinācijām un košiem rakstiem ar roku adītās jakās, islandiešu raksta džemperos un adītajos ziemas aksesuāros.

Veikalā rodami arī par neaizstājamu redzinieku garderobes sastāvdaļu kļuvušie dizaina T-krekli. To vidū ir zīmola MoshMosh latvju zīmju modernās interpertācijas sietspiedes apdrukā un zīmola Zvēru Dārzs T-krekli ar dzīvnieku motīviem grafiskās apdrukās. Lai ikdienā līdzi nestu daļu no savas pilsētas identitātes, zīmols Miesai piedāvā jau par klasiku kļuvušos kreklus ar uzrakstu “RĪGA”, kuras burtu autors ir mākslinieks Valdis Celms, bet patriotiski noskaņotajiem zīmols BlankBlank piedāvā kreklus ar mākslinieka Rituma Ivanova rakstītajām  “Latvietis” un “Latviete” apdrukām, kamēr aktīva dzīvesveida piekritēji novērtēs Tru Fix Kru T-kreklus ar Lāčplēša un citas latviešu simbolikas apdruku. Savukārt lietuviešu zīmols March piedāvā twitterkreklus, kurus klāj tāfeles virsma -  paredzēta aprakstīšanai ar krītiņiem.

Veikalā atrodami arī paša zīmola M50 kolekcijas apģērbi, ko raksturo sezonas aktuālās krāsu paletes, kā arī taisnas un elegantas līnijas apvienojumā ar asimetriskiem akcentiem un plēstām, neapstrādātām vīlēm.

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 11:00 – 19:00; Sestdiena 11:00 – 17:00, Svētdiena – brīva

Miera iela 17
T.: + 371 24115990 
m50.lv

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: