GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Shop Bang BangBriļļu Galerija - Optika “Take a Look”M50One WolfNARCISSANNA LEDKLASEMākslas galerija PUTTILauma« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Mode, aksesuāri

Mākslas galerija PUTTI

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Mākslas galerija PUTTI

Mākslas galerija PUTTI* ir vienīgā galerija Rīgā, kur tik plaši pārstāvēti izcilāko un talantīgāko latviešu rotu mākslinieku darbi. Galerijas lakoniski harmoniskajā interjerā tiem lieliski sadzīvojot arī ar tērpiem un aksesuāriem. Rotu autoru vidū ir gan Valdis Brože, Jānis Vilks, Zane Lavrinoviča, Māris Auniņš, Guntis Lauders, gan Gints Strēlis, Māris Šustiņš un Aigis Auders. Katram no autoriem izceļoties ar savu, spilgti individuālu rokrakstu, tā iedvesmas amplitūdai variējoties no pasaules tautu etnogrāfisko elementu efektīgas apspēles līdz Bauhausa skolas līniju tīrībai un askētismam. No atraktīvām postmodernisma kompozīcijām līdz brīvām dabas formu interpretācijām.
Visas galerijā izstādītās rotas ir unikāli roku darbi, kas pievērš uzmanību arī kā stājmākslas un dizaina objekti - darināti sudrabā un zeltā, ar dārgakmeņiem, pusdārgakmeņiem, mamuta ilkni, melnkoku utt. Galerijā pārstāvētie dizaineri strādā atšķirīgās autortehnikās un ar tādām tehnoloģijām kā lējumi, emaljēšana, kodināšana, intālija, kameja un inkrustācija.
Galerija PUTTI tika izveidota 2000. gadā ar mērķi popularizēt Latvijas mūsdienu rotu dizainu un rotu dizaineru darbus kā vietējā, tā starptautiskā mērogā. Īpaši tai radītās telpās - Vecrīgā, Mārstaļu ielā 16, PUTTI atrodas kopš 2006. gada.
Galerija sadarbojas arī ar latviešu modes dizaineriem Elitu Patmalnieci, Terēzi Gruntmani (bērnu apģērbi) un latviešu modes zīmolu Katyakatya shehurina. Galerijas telpās regulāri notiek arī latviešu rotu dizainu un modi popularizējošas izstādes un pasākumi. Te vienmēr valda brīva, nepiespiesta atmosfēra un šī ir viena no retajām vietām Rīgā, kur iegriežoties pilnībā aizmirsti par laiku un ikdienas haosu. Vien ļaujoties laba dizaina triumfam.

*Putti (dsk. no itāļu val. Putto) - rotaļīga enģelīša figūra tēlotājā mākslā, lietots renesanses un baroka laikmeta gleznojumos un ciļņos.

Mārstaļu iela 16
www.putti.lv

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: