GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Shop Bang BangBriļļu Galerija - Optika “Take a Look”M50One WolfNARCISSANNA LEDKLASEMākslas galerija PUTTILauma« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Mode, aksesuāri

Shop Bang Bang

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Shop Bang Bang

Shop Bang Bang ir Rīgā pamanāmākais ceļvedis ielu modes aktualitātēs. Īpaša Shop Bang Bang specializācija ir plašais snīkeru (sneakers) piedāvājums. Rīgā šie veikali ir divi – jaunākais atrodas pašā pilsētas centrā un savos plauktos līdzās klasikai no Adidas, Asics, Dr. Martens, New Balance, Nike, Reebok un Vans rindo arī specifiskākus un eksperimentālākus modeļus, piemēram, somu zīmolu Karhu ar 100 gadu vēsturi un jaudīgu uzrāvienu streetwear dizainā. Snīkeri uzskatāmi par šī veikala galveno trumpi, kas pašvērtīgi kalpo arī par galveno neuzbāzīgā telpas interjera akcentu.

Tikmēr Vecrīgas veikals jau ir krietni daiļrunīgāks. Silts un mājīgs industriālisms ar atklātā ķieģeļa šarmu un melno šaha galdiņu grīdas flīzējumā liek uzkavēties ilgāk un jauno garderobi apsvērt pavisam nesteidzīgi.

Abos veikalos tiek gatavota laba kafija, kas ļauj žirgtu prātu izdarīt labāko izvēli starp tādiem Rīgai tuvo Ziemeļvalstu apģērbu un aksesuāru ražotājiem, kā Cheap Monday, Makia, Fjällräven vai Sandqvist, kurime nesen veikalā pievienojies arī igauņu zīmols August.

Kalēju iela 18/20 / Tel. + 371 67223687 / www.bangbangshop.lv
Darba laiks: P. - S. 10.00 - 19.00, Sv. 12.00 - 18.00

Tērbatas iela 55
Darba laiks: P. - Pk. 10.00 - 19.00, S. 10.00 - 18.00

05/2017

Foto: Kirils Kirasirovs

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: