GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

LNMM Zīmola fonda izveidotā suvenīru līnijaDāvanasLietišķās mākslas un dizaina muzejs« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Suvenīri

Dāvanas

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Dāvanas

Veikals Dāvanas Lāčplēša/Baznīcas ielu stūrī ir trīs meiteņu radošās sinerģijas rezultāts. Šīs trīs mākslinieces ir Līga Vaivare, kura zeltu, sudrabu, topāzu un ahātu, tirkīzu un ametistu ievilina fantastiskās rotaslietās; Anita Vaivare, kas griķu sēnalu pildījumu iemāna lielos un mazos spilvenos, un Dace Draveniece, keramiķe, kura tiekot pie virpas, rada īstus brīnumus - marokāņu izcelsmes sautējamos traukus - tadžinas, oriģinālās un jautrās lampas - mušmires, sēņu formas ūdens pīpes u.c.
Ne tas vien atrodams Dāvanās - te ir gan smaržu kociņu turētāji Pīpētāji, gan aromalampas, Latvijā ražotas sveces no 100% palmu eļļas, vannas sāļi, ekokosmētika - Natura Siberica, Latvijas Aroma art produkti, kazas vilnas lakati un Orenburgas lakati (Krievija), dažādas siltumlietas - siltbiksītes, naktskrekli, skaistas šalles ar keramikas pogām, kuras var izlocīt kā kapuci vai apmetni, zāļu tējas un Ineses Zanderes grāmatas - vēsākiem vakariem un milzum daudz citu patiešām vērtīgu lietu. Tiesa, visa kā ir tik daudz, ka piedāvājuma klāstam mazliet trūkst pārskatāmības un tādējādi daudzas patiešām labas lietas riskē pazust sīklietu gūzmā, tā arī paliekot nepamanītas.
Taču īpašu šarmu Dāvanām noteikti piešķir vienā no trim nelielā veikaliņa telpām ierīkotā mazā kafejnīca, kur iespējams baudīt kafiju, tēju, svaigi spiestas sulas, paštaisītu marcipānu un labu grāmatu... Tik omulīgu stūrīšu Rīgā nav daudz!

Baznīcas iela 14
www.muhamors.lv
www.grikuspilvens.lv

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: