GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kalnciema ielas tirdziņšTirgus LatgaleĀgenskalna tirgus« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Tirgus

Āgenskalna tirgus

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Āgenskalna tirgus

Mazs, kompakts un saprotams. Ideāls, lai iepirktos! Ložņāšana cauri stendiem un murdoņai ir teju kā vesels piedzīvojums. 20. gadsimta sākumā celtā tirgus ēka vien jau ir apbrīnas vērta - sarkanās ķieģeļu sienas un racionālais jūgendstils. Arhitekta Reinholda Šmelinga projektētā nama otrajā stāvā atrodas kafejnīca. Visnotaļ jocīga vieta. Kā jau visas tirgu kafejnīcas. Aizmirstiet šiku un interjera smalkumus! Kaut kur starp saimniecības precēm un mākslīgo puķu vītnēm paslēpušies daži plastmasas galdiņi. Absolūts vietējais kolorīts! Ēdienu izvēle uzjundī atmiņas par Padomju laika gastronomiju. Lieliska vieta, kur izbaudīt eksotiku vieglās devās, turklāt pa kafejnīcas logu paveras brīnišķīgs skats uz Āgenskalna tirgus rosību tur lejā.

Nometņu iela 64

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Elīna

Apmeklēja: regulāri

Jā, arhitektūra jau ir gan smuka, bet smaka tur ir baisma, cenas salīdzinājumā ar citiem tirgiem augstas. Vārdu sakot - Ā. tirgus raudāt raud pēc uzfrišināšanas.

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: