GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Kalnciema ielas tirdziņšTirgus LatgaleĀgenskalna tirgus« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Tirgus

Kalnciema ielas tirdziņš

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Kalnciema ielas tirdziņš

Kalnciema ielas namu pagalmā notiekošie zemnieku tirdziņi rīdziniekiem piedāvā alternatīvas iepirkšanās iespējas iepretim garlaicīgajam lielveikalu piedāvājumam.

Vienā tirgus dienā Kalnciema tirdziņā iespējams sastapt aptuveni 80-140 tirgotājus.   Tirgus klasika ir Ata kļavu lapās ceptā maize no Vecpiebalgas, Jāņa Jomas piena produkti. Viņiem nesen pievienojies arī kolorītais un skaļais Jānis Burba, kas mācēs teju katram nopārdot krietnu gabalu halvas.

Kalnciema kvartāla ābeļkoku pavēnī regulāri tiek rīkoti arī tematiskie tirdziņi, kurus papildina muzikālais un vizuālais noformējums. Piemēram, rudenī var apmeklēt itāliešu tirgu, savukārt pavasarī - lietuviešu tirgu. Vēl šeit svarīga ir gadskārtu un tradicionālo svētku atzīmēšana un pasākumi bērniem.

Siltajā sezonā Kalnciema kvartāls atklāj brīvdabas skatuvi pašmāju mākslinieku koncertiem un brīvdabas kino seansus, bet notiekošo mākslas scēnā iespējams baudīt Kalnciema kvartāla galerijā.

Kalnciema iela 35
www.kalnciemaiela.lv

Atvērts: Zemnieku tirdziņš: Sestdienās 10:00 – 16:00
Brīvdabas koncerti, ēdienu tirdziņš: 24. maijs - septembra beigas, ceturtdienās, 17:00 – 23:00 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Zanda

Apmeklēja: Es neapmekkeju

Esu redzējuši kā Janis Burba taisa video un liek faceboka kā viņš strādā. Ļoti pozitīvs cilvēks.novelu viņam visu to labāko dzīvē. Piedodiet jāni kā vakar facebook pārmētu jums.

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: