GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

BrūkleneĒrenpreiss« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Velo

Brūklene

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Brūklene

Velokultūra Rīgā uzplaukst straujāk par pavasara pumpuriem, un, kā jau kārtīgai velopilsētai piedien, neiztrūkst arī ar to saistīto veikalu. Viens ar nosaukumu Brūklene atrodas Akmens tilta galā - Daugavas kreisajā krastā. Vienlaikus tas darbojas arī kā Tru Fix Kru galvenā mītne. Tru Fix Kru ir Rīgas velokultūras hailaits un atraktīva pilsētzīme pati par sevi – tāda kā inteliģenta ielu banda stipru, izskatīgu vīru veidolā, kas parūpējušies par fiksētā pārnesuma velo trendauzplaukumu un skaļu Latvijas vārda izskanēšanu aizrobežu velosacensību scēnā. Un ne tikai – Tru Fix Kru radījis arī unikālu ar velokultūru saistītu ielu modi - apģērbu, kura motīvos iekļautajā Tru Fix Kru logo integrētas latviešu rakstu zīmes un vienlaikus atspoguļota apvienības būtība - velosipēdu kustība un veselīga dzīves uztvere.

Tālab veikals Brūklene ir īstā vieta, kurp doties, ja vēlaties papildināt savu velo entuziasta stila arsenālu (te atradīsiet arī gaismiņas no Knog, Brooks ādas un dabīgā kaučuka beņķīšus u.c.) un satikt domubiedrus. Atmosfēra ir lieliska, kamēr velo lietas izvietotas senos skapjos un čemodānos, par kafijas bāriņu kalpo vecs, klasisks, pamatīgi reiz nostrādināts galdnieka ēvelsols.... Un šeit pat līdzās arī Daugavmala – brīnišķīgākais velomaršruts pilsētā!

Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 10:00 – 19:00

Kuģu iela 11
T.: +371 26540600
trufixkru.com/bruklene-shop

Foto: Kirils Kirasirovs

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: