GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Vīns· Pavārmāksla· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Suvenīri· Velo· Labākie apavi· Labdarības veikali· Ielu sportsMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Astronauts« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur iepirkties · Vintage

Astronauts

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Astronauts

Astronauts ir 20. gadsimta dizaina mēbeļu, lampu un interjera priekšmetu veikals – neliela pēckara laiku industriālās estētikas kvintesence. Veikalā sastopamo lietu izlasi veido autentisks Rietumeiropā un Skandināvijā ražots Bauhaus, modernisma un Space Age stila dizains no atpazīstamiem zīmoliem, kas ar izvēlēto materiālu, formu un krāsu atspoguļo sava laika garu.

Foto: Astronauts

Īpašs uzsvars Astronautā likts tieši uz Space Age jeb kosmosa ēru dizainā, kad cilvēki ar aizturētu elpu sekoja līdzi pirmajiem soļiem kosmosa iekarošanā un pasaule, dizaineruprāt, nekavējoties bija jāsagatavo dzīvei tajā. Tā laika dzīvesstilā iezagās futūristiskas fantāzijas par starpgalaktiku telpas objektiem, kosmosa kuģa klāja atribūtiku vai sadzīvi uz Marsa. Astronauts to uzskatāmi apliecina, savu kolekciju papildinot ar Sputnik daudzstaru kroņlukturiem, mirdzošām hromētām stāvlampām un Norman Bel Geddes Futurāma pilsētas koncepcijā iederošiem atpūtas krēsliem.

Vienlaikus veikals gatavs atklāt arī pa kādam aizraujošam Rīgas dizaina vēstures fragmentam, ko glabā vairs neesošu pilsētas sabiedrisko interjeru detaļas. Tās var būt, piemēram, misiņa lustras, kas 70. vai 80. gados speciāli kādam kultūras namam vai pilsētas viesnīcai ražotas kombinātā “Māksla”.

Astronauts gaišajās, askētiskajās telpās tiek organizētas gan izstādes, gan dizaina nodarbības, kurās lektoru vadībā tiek izzināti dažādi dizaina attīstības posmi, notikumi un personības.

Miera iela 4 / Tel. +371 29 234 379 / www.facebook.com/astronautsgalerija
Darba laiks: O. - Pk. 12.00 - 19.00, S. 12.00 - 16.00

05/2017

Foto: Kirils Kirasirovs

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: