GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Rīga

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiUrbānā leģendaLabākie klubiSpa un labākie saloniCo-working telpasAktīvā atpūtaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Relais le ChevalierGrand Palace HotelTwo WheelsEuropa Royale Hotel RigaGallery Park HotelHotel Bergs« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · latvija · Rīga · Kur nakšņot ·

Two Wheels

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Two Wheels

Two Wheels Hotel ir neliela viesnīca ar piedzīvojumu garšu Daugavas kreisajā krastā. Kā jau liecina tās nosaukums, viesnīca ar īpašu prieku uzņem viesus, kas pārvietojas uz diviem riteņiem - tajā sevišķi padomāts par motociklistu ērtībām un tiek piedāvāta arī šo braucamrīku noma.

Foto: Two Wheels

Two Wheels Hotel iekārtots vēsturiskā 19. gadsimta koka ēkā, kuras veidolā vēl saglabājušies nepelnīti no modes izgājušie logslēģi un viesus pār slieksni aicina stiklota goda veranda. Vienlaikus lepojoties ar moderniem risinājumiem, ēkas interjers nekautrīgi atklāj arī tā dabisko apskretumu, vietām - iemītnieku paaudžu paaudzēs izplēstās brūces un gadu gaitā veidoto uzprišinājumu kultūrslāni uz sienām. Katra no desmit viesnīcas istabiņām nosaukta kādas pasaules pilsētas vārdā - Lisbon, Zanzibar, New York, Tokyo vai Saint Petersburg... Par katru no tām viesnīcas saimniekam – pasaules apceļotājam Mārtiņam Silam ir savs stāsts.

Foto: Two Wheels

Tieši pasaules apceļošana un ar to saistītās dēkas viesnīcas saimniekus mudinājusi uz viesnīcas krodziņa “Dēkainis” izveidošanu. Krodziņš šeit nakstmājas radušajiem ceļiniekiem ir ne tikai ir vieta, kur pirms miega izdzert tasi nomierinošas Latvijas pļavu tējas vai spēcinošu ‘ceļa kāju’, bet arī vieta, kur pulcēties, lai dalītos savos dēku stāstos un kaltu jaunas dēkas. Ik ceturtdienas tematiskajos vakaros “Dēkainī” vai siltākā laikā zem ābelēm viesnīcas pagalmā dažnedažādākie dēkaiņi, pasaules apceļotāji un dziesminieki šeit dalās pieredzē, kopā līdzpārdzīvo un sirsnīgi smejas.

Baložu iela 12
www.twowheels.lv

 

08/2015

 

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: