GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Viļņa

EsenceKultūra· MuzejiKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraKinoInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Nacionālās mākslas galerija / Nacionalin dails galerijaEiropas parka muzejsM. K. Čurļoņa mājaLietuvas Teātra, mūzikas un kino muzejsLietuvas Nacionālais muzejsLietuvas mākslas muzejsLaikmetīgās mākslas centrs (CAC)« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · lietuva · Viļņa · Kultūra · Muzeji

Laikmetīgās mākslas centrs (CAC)

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Laikmetīgās mākslas centrs (CAC)

Viļņas Laikmetīgās mākslas centrs, kas ir lielākā laikmetīgās mākslas telpa Baltijas valstīs un viena no nozīmīgākajām laikmetīgās mākslas institūcijām bijušās PSRS teritorijā, piedāvā plaša diapazona starptautiskas un Lietuvas laikmetīgās mākslas izstādes, organizē konferences, lekciju ciklus, kinoseansus un koncertus. Katru gadu centrs realizē piecus līdz sešus liela mēroga mākslas projektus, kā arī vēl daudzus mazākus. CAC ir arī Baltijas Starptautiskās mākslas triennāles mājvieta. Pēdējo piecu gadu laikā CAC ir rīkojis daudzu nozīmīgu 20. un 21. gadsimta mākslinieku retrospekcijas un personālizstādes - Georga Bāzelica, Tonija Krega, Maksa Ernsta, Mena Reja, Bridžetas Railijas, Endija Vorhola u. c. Mākslas centrs pasūtījis arī speciālus projektus vairākiem jaunās paaudzes māksliniekiem ar starptautisku atpazīstamību.
Piedāvājot plašākās publiskās telpas Viļņā, centrā bieži notiek arī citu organizāciju rīkoti pasākumi - Viļņas modes dienas Fashion Infection, Gaidas mūzikas festivāls, Viļņas mūzikas festivāls, Jaunās mūzikas festivāls, Serenos teātra festivāls, Viļņas animācijas festivāls, Lietuvas Starptautiskā izpildītājmākslas biennāle un Viļņas vīna dienas.

Vokieciu 2

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: