GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Viļņa

EsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Kur padzert kafiju· Kur padzert tēju· Kur iedzert vīnuKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraKinoInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Gorky BarPrie AngeloCafe de ParisBoboIn Vino« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · lietuva · Viļņa · Kur paēst · Kur iedzert vīnu

Prie Angelo

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Restorāns Prie Angelo par Viļņas Monmartru dēvētajā mākslinieku rajonā Užupis, ir no tām vietām, kura savu pārliecinošāko valdzinājumu iegūs laika ritumā - vecējot un apbružājoties līdz kļūstot tikpat mītiska un leģendāra kā šeit atsakņotā Edītes Piafas mūzika.
Prie Angelo iekārtojums liek skatienam notvert ne vienu vien paradīzes vārtu sarga - Užupis simbolikas - eņģeļa dekorāciju. Bet no mazajiem ķerubiem skatienu pievēršot logam, variet vērot, kā dzīve rit Užupis galvenajā laukumā - lielā bronzas eņģeļa statujas pakājē. Užupis lielākais debesu rijas palīgs - trompeti spēlējošais eņģelis kolonnas galā atgādina par mākslas un kustības atdzimšanu un brīvību šajā pilsētas daļā, bet agrāk tā vietā atradusies vietējām anekdotēm apvīta olas skulptūra.
Prie Angelo virtuve ir daudzpusīga gan cenu, gan piedāvājuma ziņā, kurā noteikti atradīsiet arī lietuviešu tradicionālos ēdienus. Taču noteikti nobaudiet maizes un medus kvasu no Lietuvas laukiem, kas tiek pasniegts nelielā stikla karafē. To baudot maziem malciņiem no vīna glāzes, kvasa garšu buķetē atklāsies perfekti nodalāma gan medus, gan rupjās maizes nots.

Užupis gatve 9

 

08/2011

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: