GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Viļņa

EsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Kur padzert kafiju· Kur padzert tēju· Kur iedzert vīnuKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraKinoInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

1DUBLISPoniu LaimeKitchenPanama Food GardenGorky BarPrie AngeloBlusyneCafe de ParisSulčiusBoboContemporary Art Centre CaféLa ProvenceIn VinoBistro 18Rene« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · lietuva · Viļņa · Kur paēst ·

1DUBLIS

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

1DUBLIS

Pēdējā laika lielākais pārsteigums Viļņas jauno restorānu sērijā!

1DUBLIS atrašanās vieta necilā nomaļus ieliņā nekādi neliecina par tā piedāvājuma izcilību, tāpat kā nepretenciozais interjers, pie kura piedomāts tikai tik daudz, lai tas izturētu mūsdienu dizaina kritērijus. 1DUBLIS galvenais aktieris viennozīmīgi ir ēdiens! Un, pirmkārt, jau tas ir baudījums redzes maņai – atgādinot mākslinieka rokas skartu darbu, ēdiens ir rafinēts – gan satura, gan formas ziņā. Katrs uz šķīvja it kā nevērīgi uzmestais kumoss un lāsums ir rūpīgi pārdomāts un reflektē virtuves aizkadra radošo ambienci – pavāru pieredzi, enerģiju un emocijas.

1DUBLIS ēdiens nebūtu kategorizējams vai pieskaitāms kādam konkrētam virtuves novirzienam, drīzāk restorāna komanda, plašu skatu raugoties apkārt, redzēto un pieredzēto mēģina tulkot gastronomijas valodā, kā izejmateriālus maksimāli izmantojot vietējos produktus.

Restorāna piedāvājumā ir tikai divi seti - 3 ēdienu kurss, kas tiek servēts no plkst. 18.00 līdz 19.30 (18 eur), un 5 ēdienu kurss, kas tiek pasniegts no plkst. 20.00 līdz 23.00 (32 eiro). Mēs nepārrakstījāmies – 5 ēdieni par 32 eiro! Novērtējiet šīs cenas un piedzīvojama attiecības!

V. Šopeno g. 10, Vilnius 03210
1dublis.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: