GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Viļņa

EsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Kur padzert kafiju· Kur padzert tēju· Kur iedzert vīnuKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraKinoInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

1DUBLISPoniu LaimeKitchenPanama Food GardenGorky BarPrie AngeloBlusyneCafe de ParisSulčiusBoboContemporary Art Centre CaféLa ProvenceIn VinoBistro 18Rene« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · lietuva · Viļņa · Kur paēst ·

Panama Food Garden

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Panama Food Garden

Šī brīža Viļņas gastronomijas scēnas must-visit pietupunkts. Panama Food Garden atrodas mazliet ārpus pilsētas centra, vienā no vecākajiem Viļņas rajoniem –Žverynas. Sendienās šis rajons esot piederējis augstdzimušajai poļu izcelsmes Radziwiłł ģimenei, kas šeit turējusi savvaļas dzīvniekus – medību vajadzībām.

Foto: Panama Food Garden

Sajūta joprojām ir mazliet kā laukos – jasmīnos un vīteņaugos ieauguši, visdažādākos laikus un varas pārdzīvojuši koka nami, kuru iemītnieki bieži manāmi turpat durvjpriekšā uz kāpnītēm vakarējam. Vienā no tādiem iekārtojies arī Panama Food Garden. Ēka ir lieliski restaurēta, piesūkusies nostalģiskas vēstures smaržas, kuru virtuozi papildina laikmetīgais dizains.

Foto: Panama Food GardenFoto: Panama Food GardenFoto: Panama Food Garden

Daļa galdiņu izlikti arī lielajā dārzā – starp simtgadīgiem kokiem, bet daļa – turpat blakus esošajā siltumnīcā - starp zaļojošiem garšaugiem. Atmosfēra ir nesteidzīgi relaksējoša, kā jau vietā, kas atrodas krietni ārpus pilsētas kņadas.

Foto: Panama Food GardenFoto: Panama Food GardenFoto: Panama Food Garden

Ēdiens lielisks – laikmetīgs Dienvidamerikas un Eiropas virtuves mikslis (tunča tartars, kalmāru gredzeni, mazo astoņkāju salāti utt.), taču nepārspīlējot ar pašmērķīgiem gastronomiskiem eksperimentiem.

Vykinto 17a

08/2015

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: