GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Viļņa

EsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Mode, aksesuāri· Grāmatnīcas· Dizains· Eko veikali· MūzikaLietas, kas jāizdaraKinoInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Daiktu ViešbutisonaAukso Avis« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · lietuva · Viļņa · Kur iepirkties · Dizains

Aukso Avis

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Aukso Avis

Aukso Avis lietuviešu valodā nozīmē „zelta avs". Varbūt ne gluži zelta, bet pārītis trīs galvastiesu lielāku, pūkainu aitu sagaida pie galerijas durvīm - tieši pretim lietuviešu komponista un gleznotāja Čurļoņa memoriālajai mājai.

Aukso Avis ir mūsdienu Lietuvas lietišķās mākslas mājvieta, kurā vienuviet rodams labākais vietējo mākslinieku veikums - stikla, keramikas, koka, metāla, ādas, zīda un no citiem materiāliem radīti objekti, interjera priekšmeti, aksesuāri un rotaslietas.

Viss bezgalīgais raibums - vairāk 200 autoru darbi, izkārtoti četrās galerijas telpās - plauktos un sienās izbūvētās īpašās izciļņu terasēs rodami lielāki keramikas un porcelāna dizaina priekšmeti, bet griestos neredzamās auklās iekārtas auduma lelles. Divas galējās telpas simboliski un dekoratīvi atvēlētas sarkanajam un melnajam.

Visas galerijā redzamās lietas iemieso humoru, sirsnību un lielisku dizaina sajūtu. Šeit varat redzēt, kā kopā sadzīvo visneiedomājamākās detaļas un materiāli, kā iespējams tos savienot, savietot un vienu otrā iemānīt. Šī noteikti ir no vietām, kur kaut ko sev noteikti iekārosiet, pat, ja jūsu kaislība nav aksesuāri un košumlietas.

Savičiaus g. 10, 01127
www.facebook.com

 

07/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: