GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Viļņa

EsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Mode, aksesuāri· Grāmatnīcas· Dizains· Eko veikali· MūzikaLietas, kas jāizdaraKinoInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Daiktu ViešbutisonaAukso Avis« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · lietuva · Viļņa · Kur iepirkties · Dizains

ona

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

ona

Šv. Kazimiero ielā, kas klusināta no vecpilsētas trokšņiem, netīši izdodas uziet ona biroju - lietuviešu dizaina interneta veikala reālvides mājvietu. Izrādās, tajā gan bez konkrēta mērķa, gan ar nolūku nereti mīl iegriezties daudzi pilsētnieki un pilsētas viesi, tāpēc nelielajā telpā starp datoriem un grāmatvedību, kaudžu kaudzēm dažādu lietu - dažas mēģināts eksponēt uzskatāmāk.

ona virtuālajos plauktos atradīsiet lietuviešu neatkarīgo dizaineru un mākslinieku radošo veikumu, ar kuru ona komanda mērķtiecīgi cenšas iepazīstināt arī ārpus valsts robežām.

ona apzināti atsakās no tradicionālajiem suvenīru paraugiem, bet lūkojās pavisam unikālu un oriģinālu ideju virzienā.

ona nav tikai biznesa vidutājs, ona studijā darbojas dizaineru grupa un tiek radītas intriģējošas un asprātīgas lietas. Kā vienu var minēt gastrografija t-kreklu kolekciju, kas ir lielisks atradums dienām, kad kārojas kādu mazliet huligānisku punktu uz "i". gastrografija krekli iesaiņoti skārda bundžās, kuru noformējums veidots kā pārtikas produktu iesaiņojums, uz kura lasāmi dažādi lietuviešu tradicionālo ēdienu nosaukumi - kindziukas, cepelinas uc. Turpat atradīsiet arī anatomiski draudzīgās zeķes - citus, altus, fortus bundžās.

Bet tiem, kuri zina, ko basketbols nozīmē Lietuvai un ko Lietuva basketbolam jeb vienlārši jebkuram basketbola līdzjutējam, iespējams, interesanti šķitīs dizaineres Rita Balta aksesuāri no lietotu basketbola bumbu materiāla.

Šv. Kazimiero g.12
www.ona.com

 

Foto: ona.com

 

07/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: