GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Viļņa

EsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Mode, aksesuāri· Grāmatnīcas· Dizains· Eko veikali· MūzikaLietas, kas jāizdaraKinoInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Thelonious« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · lietuva · Viļņa · Kur iepirkties · Mūzika

Thelonious

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Thelonious

Vecpilsētas Stiklių, Žydų un Gauno ielu krustcelēs kādas divviru durvis ved dziļi lejā pagrabā. Kāpjot lejup pa nelīdzenajām un stāvajām ķieģeļu kāpnēm, vēsturiskā nama zemās velves liek dziļi paklanīties. Arī plauktos gar pagraba mūra sienām izkārtota visai cienījama - Thelonious lietoto mūzikas ierakstu veikala - kompaktdisku un vinila plašu bibliotēka, kuru veido džeza, roka, klasiskās un eksperimentālās mūzikas, kā arī lietuviešu un krievu roka un folkmūzikas albumu kolekcija.

Mp3 un iPod ērā Thelonious parūpējies, lai visus šos taustāmos mūzikas artefaktus varētu pienācīgi arī atskaņot, tāpēc šeit atradīsiet plašu un CD atskaņotājus un citu dažādu paaudžu stereo un video tehniku - nevainojamā kārtībā, turklāt - ar Thelonious sniegtu garantiju.

Mūzikas veikala piedāvājumu papildina leģendāru mūzikas grandu plakāti un fotogrāfijas, turpat iegādājami arī žurnāli un biogrāfijas un vēstures grāmatas par mūziķu dzīvi vai žanru attīstību - lietuviešu, krievu un angļu valodā.

2003. gadā Thelonious aicinājumam sniegt vieskoncertu atsaucās krievu roka kulta figūra Pjotrs Mamonovs. Kopš tā laika Thelonious regulāri organizē koncertus, kā viesmāksliniekus ataicinot savas autoritātes mūzikā.

Thelonious prioritāte ir mūzika, kas nav radīta merkantilos nolūkos, tāpēc ir apmeklējuma cienīgs galamērķis īstiem melomāniem.

Stiklių 12
info@thelonious.lt
www.thelonious.lt

 

07/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: