GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Amsterdama

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Noord/Zuidlijn. Amsterdamas jaunā metro līnijaArCamMuziekgebouw aan't IJEastern DocklandsNeMo« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · nīderlande · Amsterdama · Arhitektūras tūrisms ·

Noord/Zuidlijn. Amsterdamas jaunā metro līnija

Autors: 4 ATSAUKSMES

Noord/Zuidlijn. Amsterdamas jaunā metro līnija

Metro ne tikai kā pārvietošanās līdzeklis, bet arī kā mākslas baudītāju galamērķis. Ticiet vai nē, bet abas šīs funkcijas vienlīdz spēcīgā kapacitātē iemieso Amsterdamas jaunā metro līnija Noord/Zuidlijn jeb North/South, kas vienlaikus ir arī viens no grandiozākajiem Nīderlandes galvaspilsētas pēdējā laika projektiem. 

Kopējais līnijas garums ir 10 kilometri un, pateicoties tai, no Amsterdamas ziemeļiem līdz dienvidiem šobrīd iespējams aizkļūt 15 minūtēs. Līniju iezīmē septiņas stacijas, kuru vizuālā veidola autors ir vietējais dizaina birojs Benthem Crouwel Architects, kura kontā, cita starpā, ir arī vairāki zīmīgi Amsterdamas muzeju projekti – kā Annas Frankas māja, FOAM Foto muzejs un Stedelijk muzeja jaunā piebūve u.c.

Viens no jaunās metro līnijas projekta konceptuālajiem stūrakmeņiem ir vietējo iedzīvotāju un pilsētas viesu komforts - metro stacijās maksimāli ļaujot ienākt dienasgaismai un izvairoties no citviet metro gana ierastās labirintu sistēmas, kas lielajos mezgla punktos dažkārt paģēr pat minūtes desmit līdz izdodas nokļūt līdz nepieciešamajam vilcienam. Arī savienojums starp ielu un metro platformu padarīts maksimāli īss, jauno līniju projektējot kā vēl vienu pilsētas publisko telpu, būtībā – ielu paplašinājumu, vien konkrētajā gadījumā tām ietiecoties pazemē. Pašu staciju dizains ir atšķirīgs, to arhitektūrai ietekmējoties no katra rajona īpašās asinsrites un telpas, kuru pieļāvis pilsētas plāns. Turklāt katras stacijas tapšanā līdzdarbojies cits pieaicinātais mākslinieks, tādējādi Noord/Zuidlijn kalpojot arī kā savveida pazemes mākslas telpai. Piemēram, Central Station atrodas zem 1889. gadā Cuypers and Van Gendt celtās Amsterdamas galvenās stacijas ēkas, kuru ik dienu – ierodoties vai dodoties projām no pilsētas, šķērso īsteni raibs un steidzīgs visdažādāko nacionalitāšu cilvēku pūlis. Stacijas dzīves īpašais pulss kalpojis arī kā iedvesmas avots nīderlandiešu māksliniecei Jennifer Tee, kuras mākslas darbs grezno Central metro staciju. Instalācija sevī iemieso divus simbolus – Amsterdamas leģendāro pilsētzīmi tulpes un palepai jeb sumatriešu austus jūrnieku audeklus. To centrālais motīvs parasti ir kuģis, pilns ar cilvēkiem un zvēriem, tā mastam simboliski atainojot ciltskoku. Sākotnēji mākslas darbs tapis no 100 000 izkaltētām dažādu toņu tulpju ziedlapiņām, taču pēc tam tas ticis digitalizēts un interpretēts stiklā. 

Taču viena no īpašākajām nenoliedzami ir Rokin stacija. Metro projekta ietvaros cita starpā tika nosusinātas un padziļinātas divu Amsterdamas kanālu gultnes. Rakšanas darbi notika apmēram 20 metru dziļumā, šķērsojot vairākus kultūrslāņus un to laikā no Amsterdamas urbānās patinas dzīlēm tika izcelti apmēram 700 000 dažādi priekšmeti, kas kā savveida laika spoguļa fragmenti iezīmē pilsētas 800 gadu vēsturi. Viss šis process tika dokumentēts speciāli tam izveidotā mājas lapā Below the Surface, kā arī grāmatā un dokumentālajā filmā. Savukārt no apmēram 9500 arheoloģiskajiem “atradumiem” izveidotas divas instalācijas, kas izvietojušās ejās starp Rokinstacijas slīdošajām kāpnēm. Stacijas ziemeļu ieejas pusē ekspozīcijas “lente” aizņem 12 metrus, savukārt dienvidu pusē – 14 metrus. Stiklotajos paneļos hronoloģiskā kārtībā cieši viens pie otra rindojas teju viss, ko vien var iedomāties atrodamu - keramikas trauki un to lauskas, metāla un stikla priekšmeti, sadzīves relikvijas, celtniecības materiāli un jā...arī plastmasas pudeles un mākslīgie zobi. Garām slīdot to visu detalizēti izpētīt ir pagrūti – metro tomēr nav muzejs, taču mājas lapā katram no kolorītākajiem objektiem rodams savs stāsts. Piemēram, eksponātu vidū ir gan monētas no Franču protektorāta laika Marokā, zirgu pakavi no 19. gadsimta vidus, samuraju zobena dekoratīvais disks no 1750. – 1850. gada. Arī 15. vai 16. gadsimta vidus tualetes pods, kas ir gana zīmīgs Amsterdamas vēstures eksemplārs, īpaši ņemot vērā, ka tāds luksuss kā kanalizācijas sistēma ir mazāk kā 150 gadus vecs un iepriekš savu funkciju godam izpildījušie tualetes podi tika tukšoti vai nu atkritumu bedrēs vai pilsētas kanālā. Unikāls eksponāts ir arī vēlīnā bronzas laikmeta šķēpa smaile. Pastāv versijas, ka šādi šķēpi ik pa laikam tikuši mesti Amstelas upē kā daļa no upurēšanas rituāla, bet tikpat labi konkrētais var būt arī kādas upes malā notikušas cīņas liecinieks. 

Savā ziņā šī ir ļoti poētiska kolekcija. No vienas puses tai portretējot pilsētu it kā ļoti detalizēti, no otras – fragmentāri, jo, ņemot vērā, ka visi šie objekti kanālā iekrituši un noslīkuši vairāk vai mazāk nejauši, tikpat spontāna ir arī vēstures aina, ko tie iezīmē. Tā it kā piedāvā sasaisti ar pagātni, taču izkaisītu lausku veidolā, atstājot telpu fantāzijai un stāstiem. Savukārt nokļūstot pazemē, metro platformas sienas abās pusēs grezno 120 metru gara franču mākslinieku Daniel Dewar un Gregory Gicquel veidota mozaīka. Pirmajā mirklī arī tajā attēlotie objekti – kaklasaite, tējkanna, sandale, metamie kauliņi u.c. (kopskaitā 33) šķiet savstarpēji nesaistīti, bet vienlaikus apbrīnojami vienoti. Kā pilsētas šodienas dzīves mozaīka, kas savā ziņā sasaucas ar arhitektonisko atradumu vizuālo ritmu. Instalācija kā bezgalīgs teikums, kur vārdi turpinās viens aiz otra – bez noteiktas hierarhijas, taču ar savu noteiktu ritmu. Paši mākslinieki to salīdzinājuši ar veidu, kā mēs intuitīvi “nolasām” attēlu virtenes internetā. 

Katrā ziņā Amsterdamas jauno metro līniju ir vērts izbaudīt pilnībā (arī ja visās stacijās neizkāpsiet virszemē) un vislabāk to var izdarīt, iegādājoties 24 stundu vai 48 stundu biļeti, kas pieļauj izbraukāties pēc sirds patikas. 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

loan financial

Apmeklēja: sumitihomelend@gmail.com

Fast online loans under the most favorable conditions! 2% interest. Contact us via (Whats App) number:+917310847059 contact email id : sumitihomelend@gmail.com

Mr. Sumiti.

Kjoe2841

Pērciet augstas kvalitātes nenosakāmu AA+ pakāpes viltotu naudu, īstas viltotas pases, personas apliecības, autovadītāja apliecību

WhatsApp: +447436442801

Vispārējais atbalsts: darkmarketsuppliers@europe.com

Iegūstiet savu digitālo Covid-19 vakcinācijas karti

Covid-19 pandēmijas laikā, kas var izraisīt globālu lejupslīdi, mēs izgatavojam autentiskus USD $, Lielbritānijas mārciņu £ un eiro rēķinus ar dažādiem sērijas numuriem uz katra rēķina. Mēs esam iekļāvuši pusapdares banknošu substrātus, kas jau ir iegravēti un noformēti katra nomināla dažādu valūtu priekšpusē un aizmugurē. Mums ir nepieciešams partneris, ar kuru diskrēti sadarboties, lai pabeigtu mūsu pusfinanšu banknošu substrātu ražošanu un padarītu tos par likumīgu maksāšanas līdzekli procentos, ko mēs apspriedīsim personīgā tikšanās reizē, ja jūs piekrītat sadarboties ar mums. Mēs ieplānosim tikšanos, lai parādītu jums visu un apspriestu visu informāciju un sagatavotu paraugus, lai jūs varētu doties pārbaudīt, lai apstiprinātu autentiskumu. Visas banknotes izturēs lielu pārbaudi, piemēram, ultravioleto gaismu, zīmuļa testu un daudzas citas viltotas naudas noteikšanas.

Iegūstiet otro iespēju dzīvē ar jaunu identitāti, aizsargājiet savu privātumu, izveidojiet jaunu kredītvēsturi, atgūstiet savu brīvību. Mēs piedāvājam īstas autovadītāja apliecības, pases, vīzas, ID karti, uzturēšanās atļauju, zīmogus, skolas diplomus, darba atļaujas, laulības apliecības, miršanas apliecības, zaļo karti, kredītkartes, bankas izrakstus un citus dokumentus vairākām valstīm, piemēram: ASV , Austrālija, Beļģija, Brazīlija, Kanāda, Itālija, Somija, Francija, Vācija, Izraēla, Meksika, Nīderlande, Dienvidāfrika, Spānija, Lielbritānija, Japāna, Ķīna! Mūsu komanda ražo augstas kvalitātes produktus, autentiskas datu bāzes pases, datu bāzes vai pilsonības dokumentus un citas ID kartes. Dokumentu veidošanai izmantojam augstas kvalitātes aprīkojumu un materiālus. 20 miljoni mūsu dokumentu cirkulē visā pasaulē.

WhatsApp: +447436442801

Vispārējais atbalsts: darkmarketsuppliers@europe.com

Skype..nicolas.persey

-ID skenēšana-jā...
-HOLOGRAMMAS: IDENTISKAS
- Svītru kodi: IDS SKANĒŠANA
-UV: JĀ

nopirkt neatklājamu viltotu naudu
iegādājieties īstu un viltotu pasi tiešsaistē
pirkt neatklājamu viltotu naudu,
nopirkt īstas un viltotas autovadītāja apliecības

kur nopirkt viltotus dolāru banknotes
kur nopirkt viltotus banknotes
kur nopirkt viltotus rēķinus
pirkt viltotas banknotes
kur nopirkt viltotas banknotes
kur es varu nopirkt viltotus dolāru banknotes
kur nopirkt viltotas banknotes
Pērciet viltotus eiro banknošus
Iegādājieties viltotus eiro rēķinus tiešsaistē
Kur nopirkt viltotas britu mārciņas
viltotas banknotes pārdošanai uk
viltotas banknotes pārdošanai
pārdošanai viltotas eiro banknotes
pārdošanai viltotas banknotes
Kur nopirkt viltotus eiro banknotes
Kur britu mārciņas
Viltotu banknošu pārdošana Vācija
Viltotu banknošu pārdošana Ķīnā
Pērciet valūtas rēķinus Japānā
Kur tiešsaistē nopirkt eiro banknotes
viltota nauda pārdošanai
rekvizītu nauda pārdošanai
pārdošana viltota nauda
nauda pārdošanai
pārdodu naudas koku
nenosakāma viltota nauda pārdošanai
īsta nauda pārdošanai
konfederācijas nauda pārdošanai
legāla viltota nauda pārdošanai
Pārdodu konfederācijas valūtu
tiek pārdota augstas kvalitātes viltota nauda
Pārdodu kvalitatīvu viltotu naudu
Pārdod augstas kvalitātes nenosakāmas viltotas banknotes
valūta pārdošanai
banknotes pārdošanai
labākā viltotā nauda pārdošanai
Pārdodu viltotas naudas printeri
tiek pārdota viltota nauda, ​​kas izskatās īsta
valūtas tirgotāji pie manis
pārdošanai neatklājamu viltotu naudu
Pārdodu augstas kvalitātes nenosakāmu viltotu naudu
ārvalstu valūta pārdošanai
pārdodu īstu viltotu naudu
pasaules banknotes pārdošanai

Claudia Klein

Apmeklēja: spotcapglobalservices@gmail.com

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Maître TOSSA

Apmeklēja: Grand marabout vaudou,spécialiste de retour affectif

Grand marabout vaudou,spécialiste de retour affectif

Grand maître spirituel marabout sorcier vaudou, grande célébrité des travaux occulte vaudou,grand spécialiste des problèmes de couple, rituel de retour affectif rapide résultat en 7 jour :
Je détiens plusieurs connaissance dans le domaine de spirituel et je suis un grand guérisseurs basé sur la combinaison des plantes de la nature pour guérir plusieurs maladies . Je pratique aussi la magie blanche avec des rituels puissants pour faire les retours affectifs de l'être qu'on aime, je peux vous aider à reconquérir votre ex rapidement en 7 jours sans aucune conséquence, je pratique aussi des rituels à distance. je fais aussi les parfums de chance et les savons et pleins d'autre choses. Je suis vraiment sérieux à aider mon prochain en difficultés dans le but d'être reconnu plus dans plusieurs pays.
Pour une solution rapide et efficace à tous vos difficultés, vos besoins, vos demandes ,vos problèmes de vie, la déception,les problèmes de couple,problèmes d'amour, retour très rapide de votre ex, protéger votre couple ou votre famille, problème de la sorcellerie, problèmes avec la justice, problème familiale, devenir riche, chance aux jeux , trouver du Travail , occuper une place dans la société, guéri les maladies inconnues ,protection contre les mauvais sorts, contre poison, faites une consultation rapide claire et gratuite, trahison protection contre les esprits de la démence et de malchance, dés envoûtement d'amour, union rapide, les cas désespéré de retour d'affection, maître marabout spirituels PAPA TOSSA mettra tout son savoir faire pour vous donner une meilleur satisfaction.

NB: certains travaux sont gratuit ou la satisfaction après le payement si le cas nécessite beaucoup de dépense à faire et vous envoyé à distance .Je vous rassure beaucoup que plusieurs témoignent de mes bienfaits dans plusieurs pays. Et pour plus d'information , visitez mon
Site Web: https://www.marabout-vaudou-retour-affectif.com
N’attendez pas que votre problème s'aggrave, il y a des solutions pour chaque problème.N'attendez pas qu'il vous quitte, n'attendez pas qu'une autre personne lui jette un sort d'amour.Soit la fondation de votre relation ou de votre couple. N’hésitez pas à me contacter même s’il s'agit d’une simple question. Mon plaisir est d’aider ceux qui en ont vraiment besoin. Travail rapide et discret, résultat 100% garantit.
Je suis ouvert à toutes vos discutions et inquiétude si vous en aviez. Votre satisfaction fera mon plaisir.

CONTACT:
Téléphone WhatsApp : +22 997 638 657
E-mail: contact@marabout-vaudou-retour-affectif.com
SiteWeb: https://www.marabout-vaudou-retour-affectif.com/
https://maraboutvaudourapide.wixsite.com/occulte
Téléphone: +22 997 638 657

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: