GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Amsterdama

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūra· Muzeji· GalerijasKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Moooi GalleryConsortiumStudio ApartTorch Gallery« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · nīderlande · Amsterdama · Kultūra · Galerijas

Moooi Gallery

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Moooi Gallery

Moooi Gallery ir pazīstamā nīderlandiešu dizainera Marsela Vendersa dizaina galerija, kuras koncepcija ir "kolekcija no visa iespējamā". Un tieši tā arī te izskatās - gigantiska balta telpa (850m2), kas kalpo kā skatuve vistrakākajām dizaina idejām. Šovrūms un iedvesmas platforma vienlaikus. Ar lustrām - "zirnekļiem", lampām - melniem tīrasiņu rikšotājiem dabiskā lielumā, kas apsedloti ar krāsainiem plediem, krēsliem - "monstriņiem" un perfekti režisētu dažādu priekšmetu haosu, kas dažbrīd atgādina sirreālisma vectētiņa Salvadora Dalī 21. gadsimta reinkarnāciju. Pie sienām šķībi, greizi sastiprināti skapji un plaukti - tāda laikmetīgā dizaina greizo spoguļu valstība, kur nekas nav tāds, kā izskatās un vienlaikus viss ir tieši tāds kā izskatās. Ideāla vieta iedvesmai, ja uznāk nepārvarama vēlme veikt huligānisku revolūciju savā dzīves telpā. Un, nešaubieties ne mirkli, pēc Moooi galerijas apmeklējuma tā pilnīgi noteikti uznāks!

Westerstraat 187
www.moooi-gallery.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Jeans

Apmeklēja: ONE DAY

i will forever remain grateful to Hacker Judas is indeed the best hacker to deal with , they did a hack of $42,200 and successfully transferred it into my bank account without delays..i was able to pay my rent and get some of my medications .
I'm happy working with them ..
CONTACT: on Instagram (hacker Judas )
(hackerjudas9@gmail.com)

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: