GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Amsterdama

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūra· Muzeji· GalerijasKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Fashion for GoodStedelijk Base. Rema Kolhāsa dizainēta izstāžu telpaMicropia3D Print Canal HouseHet Grachtenhuis (Kanālu muzejs)Stedelijk muzejsHermitage AmsterdamMoooi GalleryVecā baznīca un Jaunā baznīcaARCAM – Amsterdam Centre for ArchitectureHuis MarseilleDe Appel FoundationStedelijk Museum Bureau AmsterdamConsortiumStudio ApartTorch GalleryFotografiemuseum Amsterdam (FOAM)Van Gogh MuseumRembrandt House MuseumRijksmuseumAnne Frank House« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · nīderlande · Amsterdama · Kultūra ·

Hermitage Amsterdam

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Hermitage Amsterdam

2009. gadā durvis vērušais Ermitāžas muzejs ir leģendārās Sanktpēterburgas Ermitāžas filiāle Amsterdamā un tam nenoliedzami piemīt simbolisks statuss. Tieši Amsterdamā pirms vairāk kā 300 gadiem Pēteris Lielais sāka veidot izcilo Krievijas valsts mākslas kolekciju, tā laika pilsētai kalpojot arī par iedvesmas avotu viņa iecerētajam Sanktpēterburgas veidolam. Kaut Ermitāžas pirmsākumi parasti tiek asociēti ar Katrīnu Lielo, par tās fundamentu jāpateicas tieši Pēterim Pirmajam, kurš 1680. gadā pirmoreiz un vēlāk vēl atkārtoti ierodoties Amsterdamā, lika pamatu Ermitāžas kolekcijai, iegādājoties 220 holandiešu meistaru darbus. 17. gadsimta ēkā, kurā šobrīd atrodas Ermitāžas muzejs, savulaik atradies veco ļaužu pansionāts. Interesanti, ka tas nav izbeidzis savu pastāvēšanu kādu ārēju motīvu dēļ, bet ticis slēgts tikai tad, kad to atstājis pēdējais pacients.
Savulaik Ermitāžas filiāle atradās arī Londonā, taču 2007. gadā finansiālu iemeslu dēļ tā tika slēgta.
Vairāk kā 1800 vienību Amsterdamas Ermitāžas muzejam aizdevusi Santkpēterburgas Ermitāža, tādējādi sniedzot ieskatu Romanovu dinastijas periodā, laikposmā no 18. gadsimta līdz pat 1917. gada revolūcijai. Cita starpā ekspozīcijā skatāmi arī tā laika tērpi, rotas, cepures, vēdekļi un citas Romanovu garderobes ekstravagances, kas tikai nēsātas cariskās Krievijas ziedu laikos, kad gadā notika vairāk kā 40 balles. Muzejā ik gadus tiek rīkotas divas tematiskās izstādes, kuru fundaments ir vērienīgā Sanktpēterburgas Ermitāžas klasiskās un modernās mākslas kolekcija.

Amstel 51
www.hermitagemuseum.org

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Jeans

Apmeklēja: ONE DAY

i will forever remain grateful to Hacker Judas is indeed the best hacker to deal with , they did a hack of $42,200 and successfully transferred it into my bank account without delays..i was able to pay my rent and get some of my medications .
I'm happy working with them ..
CONTACT: on Instagram (hacker Judas )
(hackerjudas9@gmail.com)

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: