GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Amsterdama

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūra· Muzeji· GalerijasKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Fashion for GoodStedelijk Base. Rema Kolhāsa dizainēta izstāžu telpaMicropia3D Print Canal HouseHet Grachtenhuis (Kanālu muzejs)Stedelijk muzejsHermitage AmsterdamMoooi GalleryVecā baznīca un Jaunā baznīcaARCAM – Amsterdam Centre for ArchitectureHuis MarseilleDe Appel FoundationStedelijk Museum Bureau AmsterdamConsortiumStudio ApartTorch GalleryFotografiemuseum Amsterdam (FOAM)Van Gogh MuseumRembrandt House MuseumRijksmuseumAnne Frank House« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · nīderlande · Amsterdama · Kultūra ·

Rijksmuseum

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Rijksmuseum

Amsterdamas Valsts muzejs atrodas neorenesanses ēkā Museumplein, un tā galvenā vērtība neapšaubāmi ir Holandes 17. gs. - Zelta laikmeta - glezniecības kolekcija, no kuras šobrīd apskatāma vien šedevru daļa jaunajā Philips spārnā. Taču ar to ir pilnīgi pietiekami - publikas mīluļus Rembrantu un Vermēru garām nepalaidīsiet un muzejā atradīsiet gan Rembranta hrestomātisko „Naktssardzi", gan Vermēra šedevru „Piena meitene".

Foto: RijksmuseumFoto: RijksmuseumFoto: Rijksmuseum

No Rembranta 20 gleznām vēl būs interesanti redzēt arī darbus „Ebreju līgava", „Saskija ar plīvuru" un „Pašportrets kā apustulis Pāvils". Savukārt Vermēra mīļotāji šeit atradīs intīmo „Sieviete zilā lasa vēstuli" un meistaram varbūt mazāk raksturīgus darbus „Mīlestības vēstule" un „Mazā ieliņa". Taču nevajadzētu noniecināt arī „mazos holandiešus", kas katrs savā žanrā ir sasnieguši augstu glezniecisku izcilību un reizē izteikti siltu „holandiskumu" - Hendriks Averkamps ar ziemas ainavām, Jans van Goijens ar ainavām, Pīters Klāss ar klusajām dabām, Franss Halss ar portretiem, Pīters Sānredams ar baznīcu interjeriem, un jo īpaši interesants ir Pīters de Hohs ar omulīgajām mājas interjeru un pagalmu ainiņām.

Stadhouderskade 42

www.rijksmuseum.nl

Atvērts katru dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Jeans

Apmeklēja: ONE DAY

i will forever remain grateful to Hacker Judas is indeed the best hacker to deal with , they did a hack of $42,200 and successfully transferred it into my bank account without delays..i was able to pay my rent and get some of my medications .
I'm happy working with them ..
CONTACT: on Instagram (hacker Judas )
(hackerjudas9@gmail.com)

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: