GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Amsterdama

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· BārsKur iepirktiesMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Cafe AméricainCold Pressed JuiceryBar BotaniquePho 91OrangerieDe PlantageFoodhallenStedelijk RestaurantCafé Restaurant AmsterdamScreaming BeansVan HarteHotel de Goudfazantd'Vijff VlieghenCafe GeorgeIn de KeukenDe Taart van m'n TanteWalemMorlangCinema ParadisoDauphineCasa di DavidCafé De JarenEnvy« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · nīderlande · Amsterdama · Kur paēst ·

Cinema Paradiso

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Itāliešu restorāns Amsterdamā pats par sevi varbūt arī nešķistu nekas īpašas ievērības cienīgs, bet šis ir iekārtots izbijušā peldbaseinā, kas pēcāk kalpojis kā kinoteātris. Pie ieejas milzu ziedu kārtojumi, kamēr stiklotās flīzītes, sarkanie aizkari un lustras interjerā nepārprotami atgādina par iepriekšējiem īpašniekiem. Lieliskas antipastas un salāti. Vēl viena šīs vietas īpatnība - Cinema Paradiso nepieņem rezervācijas. Jums var laimēties un var nelaimēties. Tālab labāk te ierasties tuvāk atvēršanas brīdim - pulksten 18.00, jo restorāns ir gana iecienīts un gandrīz vienmēr pilns.

Westerstraat 184 - 186
1015 MR Amsterdam
Tel.: 623 73 44

www.cinemaparadiso.info

Atvērts no otrdienas līdz svētdienai - no 18.00 līdz 23.00

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Valda

Apmeklēja: 2009. gada maijs

Ieradāmies dažas minūtes pirms restorāna atvēršanas, līdz ar to kopā ar citiem restorāna apmeklētājiem nācās uzkavēties pie ieejas. Uzgaidāmajā telpā gandrīz nekas neliecināja, ka esam atnākuši uz pareizo vietu. Lieki atzīmēt, ka no ārpuses nevarēja nojaust nedz , ka šajā namā atradies peldbaseins, nedz arī, ka tur darbojas restorāns.

Mēbeles varētu būt saglabājušās no kādiem 60-mitajiem gadiem...

Pagāja kāds brīdis līdz iejutāmies atmosfērā, taču kopumā par restorānu varu izteikt pozitīvu vērtējumu, lai arī diez vai nākamreiz apmeklējot Amsterdamu, izvēlētos šeit atgriezties vēlreiz.

Ja restorāns nebūtu izveidots bijušajā peldbaseinā (kas tiešām ir pamanāms), tad diez vai tas izceltos ar ko īpašu līdzīgas klases restorānu vidū.

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: