GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Amsterdama

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· BārsKur iepirktiesMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Cafe AméricainCold Pressed JuiceryBar BotaniquePho 91OrangerieDe PlantageFoodhallenStedelijk RestaurantCafé Restaurant AmsterdamScreaming BeansVan HarteHotel de Goudfazantd'Vijff VlieghenCafe GeorgeIn de KeukenDe Taart van m'n TanteWalemMorlangCinema ParadisoDauphineCasa di DavidCafé De JarenEnvy« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · nīderlande · Amsterdama · Kur paēst ·

Screaming Beans

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Screaming Beans

Starp neskaitāmiem kafijas bāriem - Screaming Beans pilsētas kartē atzīmēts kā labākais no labākajiem. Vietējie kafijas mīļotāji atzīst, ka šī ir no tām vietām, kurā priekšstats par labu kafiju, nav tikai minējumi. Ne velti Screaming Beans izveidojis pat savu, tā saukto, kafijas akadēmiju, kurā līdz ar zināšanu nodošanu jaunajiem kafijas meistariem, paplašināts tiek arī rūdītu kafijas baudītāju redzesloks. Piemēram, atgādinot par reiz savu aktualitāti zaudējušo, bet nu jaunā kvalitātē atdzimušo - filtrēto kafiju. To no plašā kafijas pupiņu piedāvājuma šeit iespējams pagatavot neskaitāmās filtrēšanas tehnikās.

Ne būt ne retais Screaming Beans izvēlas arī par brokastu un pusdienu vietu. Pārsvarā ēdienkarti veido vieglās uzkodas no svaigiem produktiem. Brokastīs tie ierasti ir kruasāni ar sieru un šķiņķi vai mājas marmelādi, dažādi konditorejas izstrādājumi, bet pusdienu piedāvājuma galvenokārt, kas raksturīgi Amsterdamai, dažāda veida sviestmaizes un ēdieni par un ap maizi - kombinācijās ar karpačo, olu un trifelēm utt. Savukārt pavisam ierastiem salātiem šeit piešķirta zināma ekspromta deva, piemēram, klasiskiem Cēzara salātiem pievienojot rukolas lapas, zivi vai kūpinātu vistu.

„Kliedzošo pupiņu” interjers veidots pavisam pieklusināti – kā neuzkrītoša dizaina spilgtākie akcenti minama vien no veciem koka baļķiem izlikta siena un raupju dēļu galdiņi, kuru dabiskā faktūra gan iegremdēta viegli kopjamā plastikāta galda virsmā.

Hartenstraat 12,  1016 CB Amsterdama

Nīderlande

T.: +31 20 626 0966

screamingbeans.nl

 

02/2013

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: