GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Amsterdama

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Labākais siers· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Kosmētika· Universālveikals· Grāmatnīcas· Dizains· Bērniem· Tirgus· Kino· Iepirkšanās kvartālsMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

MENDO« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · nīderlande · Amsterdama · Kur iepirkties · Grāmatnīcas

MENDO

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

MENDO

Vizuālās un grafiskās mākslas galerija un avangarda grāmatnīca, kur rodams šī brīža modes, arhitektūras un dizaina grāmatu pats, pats krējums. Atbilstošā interjerā, kura koncepts ir vienkāršs un vienlaikus unikāls - tas pilnībā veidots no melnām grāmatām. Grāmatu plauktos izmantoti 6000 kilogrami tērauda, kas piepildīti ar 2000 melnām MENDO grāmatām. Vietās, kur tās šķietami izņemtas, eksponējas labākais no labākā, kas šobrīd rodams dizaina, arhitektūras, modes, fotogrāfijas un grafiskā dizaina grāmatu jomā. Vienlaikus MENDO skatāmas arī mākslas izstādes.

2012. gada pirmā puse kļuva par īpašu laiku MENDO vēsturē. Pavasarī tika izziņoti plāni par MENDO otrās grāmatnīcas atvēršanu Londonā (boutique viesnīcā CitizenM London Bankside), kā arī dizaina grāmatu mīļotāji tika aicināti uz iepirkšanos jaunizveidotajā on-line grāmatnīcā. Tagad šī brīža aktualitātes dizaina, arhitektūras, modes, fotogrāfijas un grafiskā dizaina grāmatu jomā atradīsiet arī virtuālajos MENDO grāmatplauktos. Nelielu, bet iekārdinošu ieskatu katra izdevuma saturā sniedz iespēja virtuāli pāršķirt dažas šo dārgumu lappuses un pārlasīt kodolīgus, taču gana intriģējošus pārskatus.

Berenstraat 11
www.mendo.nl

04/2012

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: