GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Amsterdama

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Apartamenti· DizainsKur paēstKur iepirktiesMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

t HotelHotel Arena« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · nīderlande · Amsterdama · Kur nakšņot · Īsts atradums

Hotel Arena

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Viena no neparastākajām Amsterdamas viesnīcām, patiesībā, sava veida zinātāju klubs, kur noteikti vērts iegriezties arī, ja te nenakšņojot. Neraugoties uz apstākli, ka Hotel Arena atrodas salīdzinoši patālu no centra - pirmoreiz mērojot turp ceļu uz divriteņa pat šķiet, ka pilnīgā nekurienē. Amsterdamas Oost rajonā - starp modīgo Pijp un Zeeburg. Sarkanā, 1892. gadā celtā neogotikas stila ķieģeļu ēka pirmsākumos kalpojusi kā katoļu bāreņu nams, pēcāk bijusi veco ļaužu patversme, bet pagājušā gadsimta 80. gados pārtapusi jauniešu hostelī. Līdz 1997. gadā pārveidota par trīs zvaigžņu viesnīcu. Kad speciālajā laukumiņā noparkojat savu divriteni, ejiet taisni uz priekšu, pagalma, kas vienlaikus kalpo kā āra kafejnīca, kreisajā pusē būs uzraksts To Stay. Lobijs mazliet atgādina lidostas/stacijas uzgaidāmo zāli vai ko tamlīdzīgu. No turienes caur izgaismotu, baltiem aizkariem klātu gaiteni nokļūstat pie milzu kāpnēm, ar marmora kolonām, monumentālām dzelzs mežģīņu margām un ekstravagantām industriālām lustrām, kas īpaši vakarā rada viegli nervus kutinošu noskaņu. Sajūtu, ka pa trepēm lejā pretim var kāpt jebkas... Tāds iztēles kino.
Savas guļamtelpas gaitenī var nokļūt tikai ar elektronisko atslēgu. Istabas mazliet līdzinās askētiskai cellei, kurā ir viss nepieciešamais un nekā lieka. Dažā guļamistaba ir otrajā stāvā, dažā - viss vienuviet. Koka grīdas, pietiekami lieli logi, absolūti lakonisks dizains, silta krāsu palete. Pats galvenais - brīvas, nepiesārņotas telpas sajūta. Nosacīto luksusa numuru dizains uzticēts nīderlandiešu dizaina birojam IDing un to mēbeles ir vietējo top dizaineru darinājums. Hotel Arena ir 120 istabas un 7 apartamenti.
Tepat atrodas arī restorāns To Dine - ar radošu, internacionālu virtuvi, siltu, lakonisku interjeru, kura autors nīderlandiešu interjera arhitekts Ronald Hoof un nevainojamu apkalpošanu. Arī bārs To Drink un klubs To Night, ierīkots izbijušā kapelā - ar divām deju zālēm.

Dubultā numura cena - no 110 eiro

'S - Gravesandestraat 51

www.hotelarena.nl

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: