GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Amsterdama

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Apartamenti· DizainsKur paēstKur iepirktiesMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Andaz AmsterdamConservatorium HotelHotel PatouThe Dylan« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · nīderlande · Amsterdama · Kur nakšņot · Stila krējums

Hotel Patou

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Hotel Patou

2007. gadā durvis vērusī Amsterdamas 12 istabu viesnīca Hotel Patou šādi nokrustīta par godu leģendārajam franču modes dizaineram un slaveno smaržu Joy autoram Žanam Patū (Jean Patou) (1880.- 1936.). Tiesa, vienīgais, kas abiem kopīgs, ir viesnīcas atrašanās vieta - pilsētas modes veikalu maģistrāle P.C Hooftstraat, kas burtiski nosēta Louis Vuitton, Chanel, Gucci un neskaitāmu citu augstās modes zīmolu veikaliem. Viesnīcas stils pilnībā iemieso vienu no Patū leģendārajām sentencēm: „Būt modernam nozīmē būt apveltītam ar tā laika domāšanu, gaumi un instinktiem, kurā katrs no mums dzīvo." Interjera autors ir nīderlandiešu arhitekts Jen Alkema un tas apvieno laikmetīgo dizainu ar art deco stila reminiscencēm, kas savulaik iedvesmoja Žanu Patū. Katru no istabām rotā arī autentiska tā laika fotogrāfija ar vienu no Žana Patū modeļiem. Tiesa, jābrīdina uzreiz - istabas ir salīdzinoši nelielas, taču detaļās izsmalcinātais interjers šo šķietamo trūkumu acumirklī kompensē. Marmora izlietne, grīdas un sienas vannasistabā, masīvi koka elementi, gaumīgs minimālisms un, kas nav mazsvarīgi - ļoti kvalitatīvs gultas matracis.
Patou stilu papildina arī eleganta, labākajās Art Deco tradīcijās veidota brasserie - ļoti iecienīta vēlo brokastu un pusdienu vieta, kur ik dienas pulcējas vietējā publika. Internacionāla virtuve un lieliska apkalpošana.

Cenas no 175 eiro (par dubulto istabu)
P.C. Hooftstraat 63, 1071 BN Amsterdam
Tel.: +31 (0)20 676 02 32
Fakss: +31 (0)20 676 91 70
E-pasts: info@hotelpatou.nl
www.hotelpatou.nl

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: