GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Amsterdama

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Apartamenti· DizainsKur paēstKur iepirktiesMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Yays boutique apartaments ceļamkrānāHotel The ExchangeThe College HotelLloyd Hotel« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · nīderlande · Amsterdama · Kur nakšņot · Trendy

Lloyd Hotel

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Vispirms jau atrašanās vieta - Lloyd Hotel atrodas stilīgajā un joprojām straujas attīstības stadijā esošajā austrumu doku rajonā. Ēka celta 1921. gadā - Royal Holland Lloyd kuģniecības kompānijas vajadzībām. Kā emigrantu viesnīca - tiem, kuru mērķis bija Amerika. Otrā pasaules laikā te bija cietums, kur tika ieslodzīti režīmam nepakļāvīgie, bet pēc kara - nacisti. Pēcāk ēka pārtapa jauniešu cietumā - līdz pat 70. gadiem, kad tas tika likvidēts un Lloyd Hotel atradās mākslinieku darbnīcas. No 2004. gada - viesnīca un kultūras centrs. Par interjeru atbildīgs arhitektu birojs MVRDV. Katra no 116 istabām ir atšķirīga un tām ir savdabīga klasifikācijas sistēma - no vienas līdz piecām zvaigznēm, kas nebūt nenozīmē, ka nakšņošana vienas zvaigznes numurā būtu „budžeta variants" klasiskajā nozīmē. Vien to, ka vienas zvaigznes numuri ir tuvāki pagātnei - mazi, ar pieticīga izmēra gultiņām, dažs ar vannasistabu kopējā gaitenī, bet piecu - atkarībā no tā, kurā istabā nakšņosiet - atradīsiet arī klavieres un Van Lieshout stiklšķiedras vannasistabu. Vislabākais ir zelta vidusceļš. Taču stils un serviss ir saglabāts ikvienā - neatkarīgi no tā, cik maksājat par numuru.
Kultūras centrs ietver lielisku bibliotēku (palienētu no Rietveld Academy) un izsmeļošu informāciju par visām vērā ņemamajām Amsterdamas aktualitātēm.
Viesnīcā atrodas arī restorāns Snel, kura virtuvi raksturo vienkāršība un nesamākslotība. Tā filosofija ir lakoniska: „Labam tomātam nav nepieciešams nekas, kas akcentētu tā garšu." Drusku mulsinošs ir vienīgi interjers, kura galdiņi un mazie krēsliņi mazliet atgādina bērnudārzu.
No pilsētas centra līdz Lloyd Hotel - apmēram 15-20 minūtes ar divriteni; 15 - ar tramvaju un 10 - ar taksīti.

Dubultā numura cena - no 80 līdz 295 eiro.

Oostelijke Handelskade 34

www.lloydhotel.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: