GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Amsterdama

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Apartamenti· DizainsKur paēstKur iepirktiesMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Yays boutique apartaments ceļamkrānāHotel The ExchangeThe College HotelLloyd Hotel« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · nīderlande · Amsterdama · Kur nakšņot · Trendy

The College Hotel

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Vēl viena no neparastajām Amsterdamas viesnīcām, jo ne tikai nodēvēta par The College Hotel, bet patiešām arī atrodas koledžā. Neogotiskā stila ēka celta 1895. gadā, vienlaikus ar blakus esošo Rijksmuseum, savulaik te bijusi un joprojām ir skola - treniņu centrs ROC Amsterdamas viesnīcu menedžementa audzēkņiem. 80 procentu apkalpojošā personāla ir studenti. Līdz ar gluži saprotoši (atšķirībā no jebkuras citas viesnīcas) pieverat acis, ja kaut kas nav gluži tā... Sak, kā skolniecei recepcijā aizrādīsi. Arī daudzas interjera detaļas netieši atgādina par skolu: kāpņu margas, dizainā virtuozi iepludināti skolas soli... Apvienojumā ar dizaineru mēbelēm un mūsdienu hedonismu iemiesojošām vannasistabām radot šarmantu, dīvaini personisku un siltu sajūtu. Iespējams, The College hotel šarms slēpjas tā nepareizībā un arī kompaktumā - viesnīcā ir 36 istabas un četri apartamenti. Tā atrodas netālu no Vondelpark, Amsterdamas muzeju kvartāla un modīgā Der Pijp rajona.
The College Hotel restorāns un bārs ir gana iecienīts arī vietējo vidū. Restorāns atrodas telpā, kur iepriekš bijusi skolas fizkultūras zāle.

Dubultā numura cena - no 189 eiro

Roelef Hartstraat 1

www.thesteingroup.com/college

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: