GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Amsterdama

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Apartamenti· DizainsKur paēstKur iepirktiesMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Yays boutique apartaments ceļamkrānāHotel de HallenAndaz AmsterdamConservatorium HotelHotel DroogRoomEn Suite apartmentHotel The ExchangeCitizenM Amsterdam CityCitizenMt HotelHotel PatouHotel ArenaThe College HotelLloyd HotelThe Dylan« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · nīderlande · Amsterdama · Kur nakšņot ·

Conservatorium Hotel

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Conservatorium Hotel

Amsterdamas jaunais Conservatorium Hotel ir spožas simfonijas ekvivalents naktsmītnes veidolā. Viesnīca atrodas izbijušā 19. gadsimta bankas ēkā, kas vēlāk pārtapusi mūzikas skolā, un tās interjers ir lieliska laikmetīgā dizaina un vēstures simbioze, ko režisējis itāļu arhitekts un dizainers Piero Lissoni. Viesnīcas dizaina “oga” ir tās gaismas pielietais ātrijs, kas vienlaikus kalpo arī kā lobijs – stikla sienām kā aploksnei apņemot un vienlaikus atsedzot vēsturiskās ēkas fasādi ar tās majestātiski lielajiem logiem, koka sijām un sarkano ķieģeļu sienām. Monumentālām tērauda kāpnēm no stiklotā lobija vedot uz vienu no viesnīcas spārniem. Sajūta še atrodoties ir īstenas dzīres acīm, tālab nav brīnums, ka lobijs vienmēr ir ļaužu pilns – viesnīca kļuvusi par savveida vietējo lepnumu un tās restorāns Tunes, kurā saimnieko nīderlanderlandiešu pavārmākslas zvaigzne Schilo van Coevorden, pieder šī brīža aktuālākajām adresēm pilsētā.

Conservatorium Hotel ir 129 istabas, to izmēriem variējoties no 30 m2 līdz 170m2 (ekskluzīvākajos apartamentos). Interjera raksturzīme ir laikmetīga elegance – atturīgas dizaina mēbeles, vislabākie mūsdienu materiāli, ozolkoka grīdas un silta brūno toņu palete. Tiesa, rezervējot labāk izvēlēties tās, kuru logi pavērsti pilsētas, ne iekšpagalma lobija virzienā. Viesnīcā ir arī spa – Akasha, 1000 m2 liels labsajūtas centrs ar iekšējo baseinu, procedūru un jogas telpām.

Turklāt labāku atrašanās vietu grūti vēlēties - Muzeju skvērs un Amsterdamas slavenā koncertzāle Concertgebouw, kas šogad svin 125 gadus, ir tieši iepretim ielai. Turpat netālu – arī pilsētas ekskluzīvākā iepirkšanās iela P.C.Hooftstraat.

 

Van Baerlestraat 27
www.conservatoriumhotel.com

 

02/2013

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: