GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Amsterdama

Baudītāja ceļvedisCitādi maršrutiEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Apartamenti· DizainsKur paēstKur iepirktiesMaršrutiArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Yays boutique apartaments ceļamkrānāHotel de HallenAndaz AmsterdamConservatorium HotelHotel DroogRoomEn Suite apartmentHotel The ExchangeCitizenM Amsterdam CityCitizenMt HotelHotel PatouHotel ArenaThe College HotelLloyd HotelThe Dylan« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · nīderlande · Amsterdama · Kur nakšņot ·

Hotel The Exchange

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Hotel The Exchange

2. decembrī Amsterdamā durvis ver viens no pēdējā laika oriģinālākajiem "nišas viesnīcu" projektiem - modes viesnīca The Exchange. Projekts tapis sadarbojoties uz Amsterdamas naktsmītņu skatuves jau labi pazīstamajai viesnīcai - kultūras centram Lloyd Hotel, Amsterdamas Modes institūtam un Nīderlandes Tekstila muzejam. 61 istabu interjeru veidojuši modes institūta studenti un absolventi, tās ietērpjot teju kā modeļus uz modes "mēles". Istabām ir piecas kategorijas (1-5) - atkarībā no to izmēra. Taču, gluži kā kleita, neraugoties uz izmēru, katra no tām izspēlē visekstravagantākās garderobes fantāzijas. Un katra ir pilnīgi citāda! Kādas istabas iedvesmas avots, piemēram, bijusi Marija Antuanete - milzu kleitai drapēriju veidolā stiepjoties lejup pa sienu un pārtopot gultā. Tās audums ir līdzvērtīgs mākslas darbs - unikāls, speciāli šai istabai radīts materiāls. Kāda ietērpta gigantiskā korsetē, savukārt citu iedvesmojusi pasaka par "Karaļa jauno tērpu", kas nozīmē vien to, ka šajā istabā nekas nav tā, kā izskatās. Bet vēl kāda - no griestiem līdz pat grīdai ievīstījusies pelēki raibā svīterī. Kā jau kleitu - katras istabas unikālo tērpu iespējams arī viegli novilkt un tas ir ērti kopjams, tādējādi, ņemot vērā daudzos potenciālos nēsātājus (viesus), rūpējoties par tā ilgtspēju. Starp citu, četras istabas Hotel The Exchange ir vien ar šujmašīnu un baltām sienām - telpa, kur potenciāli še nakšņojošajiem tikpat trakajiem modes dizaineriem uz laiku realizēt savas neprātīgās idejas. Jeb, teiksim, ko pielabot - piemēram, atlaist jostu pēc pusdienām The Exchange restorānā Stock. Tā centrālais elements ir "zelta bārs", tādējādi akcentējot viesnīcas īpašo atrašanās vietu - iepretim Amsterdamas biržas ēkai. Viesnīcā mājo arī mazākais universālveikals Nīderlandē Options! (230 m2), kura piedāvājumā rodami gan neordināri dizaina priekšmeti no dažādām pasaules malām, gan jaunu un jau pazīstamu modes mākslinieku un interjera dizaineru darbi.
Hotel The Exchange atrodas vienā no vecākajiem Amsterdamas rajoniem, trīs savstarpēji savienotos vēsturiskos 17. gadsimta namos. Stāvās kāpnes, kas ved no viena stāva uz otru ir miesas krāsā - kā jau modelei, kas tikai vēl gatavojas uzvilkt kleitu. Savukārt sienu flīžu raksts imitē ādas reljefu.

Foto: Hotel The Exchange
Hotel The Exchange logo

Anothertravelguide.com apmeklēja Hotel The Exchange divas nedēļas pirms atklāšanas, kad viesnīcas iekārtošanas process vēl ritēja pilnā sparā, teju visas istabas bija pilnas "ģērbēju" un telpā valdīja īstens radošs haoss. Kā smejoties izteicās tam visam pa vidu sastaptā viesnīcas idejas autore un viena no īpašniecēm Suzanne Oxenaar - "Amsterdama ir traka pilsēta, pieradusi pie trakām idejām un to tikpat trakiem realizēšanas tempiem." Ja vēlaties modes "mēles" sajūtu izbaudīt īstenā rampu gaismu spožumā, izvēlaties kādu no augšstāva istabām, no kurām paveras fantastiska Amsterdamas panorāma.

Damrak 50, Stock
www.exchangeamsterdam.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: