GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Oslo

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesVērts zinātInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Tim WendelboeParadis Gelateria TjuvholmenMathallen Food HallOndaCafe LaundromatFuglenLe BenjaminHanami« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · norvēģija · Oslo · Kur paēst ·

Fuglen

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Fuglen

Fuglen ir īstā adrese dizaina un kafijas feinšmekeriem! Kafejnīca šajā vietā atrodas jau kopš 1963. gada, ko arī izmantojuši tās jaunie īpašnieki, Fuglen interjeram atgādinot ceļojumu laika mašīnā. Autentiskas tās vēstures relikvijas – oriģinālos plauktus, letes utt., papildinot ar kolorītu 50. un 60. gadu skandināvu vintage. Stils izturēts līdz sīkākajai detaļai – no krēsliem, galdiem, līdz koka plauktam, kas pārpilns sava laika relikviju – Kaare Berven Fjeldsaa keramika, 50. gadu televizori un mūzikas atskaņotāji utt. Turklāt, viss, kas še rodams, ir arī nopērkams.

Fuglen īpašnieki ir divi draugi; viens no viņiem - Einar Kleppe Holthe, savulaik uzvarējis norvēģu baristu čempionātā, savukārt otrs – Peppe Trulsen, ir dizainers. Stilu izturot pilnībā, arī atmosfēra Fuglen ir old school labākajās tradīcijās – viss notiek bez steigas, tiek gatavots turpat uz vietas, tā teikt, varat sēdēt pie vienas kafijas tases ar grāmatu (vai MacBook Air) teju vai visu dienu. Kafija ir izcila – no norvēģu Fair Trade ražotājiem, jums atliek vien izvēlēties iecienītāko pasniegšanas veidu – filtrkafija, franču prese, vienkārši uzlieta utt.

Universitetsgata 2

www.fuglen.no

08/2013

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: