GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Helsinki

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūra· Muzeji· Galerijas· Baznīcas· Izstāžu zāles· Laikmetīgās kultūras mezglsKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Dizaina muzejsSomijas Nacionālais muzejsSomu arhitektūras muzejsHelsinku pilsētas mākslas muzejsDidrihsenu mākslas muzejsAmosa Andersona mākslas muzejsSinebrihova mākslas muzejsLaikmetīgās mākslas muzejs KiasmaAteneum mākslas muzejsSomu Nacionālā Galerija« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · somija · Helsinki · Kultūra · Muzeji

Helsinku pilsētas mākslas muzejs

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Helsinku pilsētas mākslas muzejs ir mākslas organizācija ar plašu darbības lauku un ļoti lielu izstāžu telpu apjomu. Muzejs sastāv no divām daļām - Tenisa pils mākslas muzeja un Meilahti mākslas muzeja, kuros kopā var apskatīt 10 līdz 15 dažādas tematiskas izstādes gadā, aptverot gan klasisko, gan laikmetīgo mākslu, gan arī dažādus starpžanru projektus. Muzejs vada un sponsorē arī Kluuvi galeriju, kas fokusējas uz eksperimentālu un nekomerciālu somu mākslinieku darbu izstādēm, piedāvājot iespējas tādiem projektiem, kurus citur Helsinkos būtu grūti realizēt.
Helsinku pilsētas mākslas muzeja kolekcijā ietilpst visi mākslas darbi, kurus pilsēta iegādājusies kopš 19. gadsimta un kas šobrīd sastāda ap 7,5 tūkstošiem. Kolekcijas lielāko daļu veidojuši privāti ziedojumi, starp kuriem ir arī izcili pazīstamo somu mākslinieku Hugo Simberga, Pekas Halonena un Ēro Jernfelta darbi. Pēdējais lielākais ziedojums nācis no muzeja bijušās galvenās kuratores Katrīnas Salmelas-Hasanas - tā ir plaša laikmetīgās mākslas kolekcija ar 20. gadsimta 80. un 90. gadu spilgtākajiem somu laikmetīgās mākslas piemēriem.

Salomonkatu 15 (Tenisa pils mākslas muzejs) / Tamminiementie 6 (Meilahti mākslas muzejs) / Unioninkatu 28 B (Kluuvi galerija)

www.taidemuseo.fi

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: