GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Helsinki

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūra· Muzeji· Galerijas· Baznīcas· Izstāžu zāles· Laikmetīgās kultūras mezglsKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Dizaina muzejsSomijas Nacionālais muzejsSomu arhitektūras muzejsHelsinku pilsētas mākslas muzejsDidrihsenu mākslas muzejsAmosa Andersona mākslas muzejsSinebrihova mākslas muzejsLaikmetīgās mākslas muzejs KiasmaAteneum mākslas muzejsSomu Nacionālā Galerija« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · somija · Helsinki · Kultūra · Muzeji

Laikmetīgās mākslas muzejs Kiasma

Autors: Anothertravelguide.com2 ATSAUKSMES

Laikmetīgās mākslas muzejs Kiasma

1998. gadā atvērtajā Kiasmā, ko projektējis amerikāņu arhitekts Stīvens Hols, atrodas Nacionālās galerijas laikmetīgās mākslas kolekcija. Muzeja ēkas novietojums un projekts savulaik izsauca ļoti kontraversālu reakciju no pilsētas iedzīvotāju puses, taču pēc pabeigšanas izrādījās ļoti veiksmīgs un šobrīd uzskatāms par vienu no Helsinku vizītkartēm un populārāko Somijas muzeju. Muzejs piedāvā plašu izstāžu un starpdisciplināru mākslas projektu programmu, kā arī dažādus citus mākslas, teātra, dejas, mūzikas, mediju mākslas un kino pasākumus, tādējādi kļūstot par pilsētas aktuālās kultūras centru. Šeit notiek tikšanās ar māksliniekiem, dažādi semināri, festivāli, lekcijas un vorkšopi. Kiasma ir ļoti daudzfunkcionāla izstāžu telpa, kur vienlaicīgi iespējams apskatīt gan pastāvīgo kolekciju, gan dažādas izstādes, gan arī piedalīties visdaudzveidīgākajos pasākumos. Lielās tematiskās izstādes apskatāmas muzejā ilgu laika periodu - līdz pat gadam, kamēr nelielās izstādes un izrādes mainās straujāk. Kiasmas mērķis ir pēc iespējas pietuvoties šodienas notikumiem un fenomeniem, tiešā veidā reaģējot uz tiem un tos komentējot.

Mannerheiminaukio 2

www.kiasma.fi

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

sandra

Apmeklēja: 28.maijs 2011.g.

Afrika un taas laikmetiigaa maaksla,-liekas ,divi nesavienojami jeedzieni, kuri Kismas muzejaa ir lieliski apvienoti.Paldies, skaisti! Ar baltu skaudiibu man jaadomaa, kad gan mees Latvijaa vareesim ko taadu atljauties?

Inetta

Apmeklēja: Līgo šogad

Labi,ka vispār ir raksti par Somijas apskates objektiem,jo latviešu valodā ir lielas grūtības ko atrast par Somiju.Paldies autoram,ka vispār ir ko uzrakstījis.Lūdzu veidot aprakstus par pasaules pilsētām.Un arī par Somiju ir ļoti maz materiāla latviešu valodā.

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: