GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Helsinki

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Labākās brokastis· Vietējais kolorīts· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnuKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Cafe RegattaGran Delicato Cafe« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · somija · Helsinki · Kur paēst · Īsts atradums

Gran Delicato Cafe

Autors: Anothertravelguide.com3 ATSAUKSMES

Gran Delicato Cafe

Lieliska kafija, lieliska atmosfēra, lieliskas sviestmaizes un lieliski salāti. Turklāt - Helsinkiem ārkārtīgi tīkamas cenas (salāti ar fetas sieru - 7,80 eiro). Labāku vietu vieglām pusdienām grūti iedomāties! Gran Delicato Cafe atrodas mazliet ārpus klasiskā pilsētas centra, taču vienlaikus pietiekami tuvu visam. Mazliet kičīgi bohēmiska un ļoti mājīga atmosfēra - veca baltu podiņu krāsns, austrumniecisks paklājs uz koka grīdas, koši zili galdiņi un fotogrāfijas pie sienas. Divas telpas - viena ar leti, kur izdarīt pasūtījumu vai arī iegādāties šo un to līdzņemšanai (piemēram, visdažādākos sierus), otra - ar galdiņiem. Tiesa, to nav sevišķi daudz, tāpēc gandrīz vienmēr te ir pilns. Gran Delicato Cafe slavena ar labāko kafiju pilsētā un grieķu akcentu virtuvē. No vietām, kur gribas atgriezties.

Kalevankatu 34

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Elīna

Apmeklēja: 17.06.2013

Pēc ārējā izskata tik necilajā kafejnīcā var sajust Vidusjūras laisko atmosfēru. Ļoti garšīgas pildītās ciabattas. Vieta, kur atgriezties.

Elīna

Apmeklēja: 17.06.2013

Pēc ārējā izskata tik necilajā kafejnīcā var sajust Vidusjūras laisko atmosfēru. Ļoti garšīgas pildītās ciabattas. Vieta, kur atgriezties.

Aiva

Apmeklēja: 30.10.2010

Neierasti patīkami daudz laša bagetē!

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: