GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Helsinki

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Universālveikals· Vintage· Dizains· Eko stils· BērniemLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Craft CornerAarikkaPunkaliveSalakauppaKaani: in-ON designJohanna Gullichsen Textile Craft & DesignMyymälä2MarimekkoDesign Forum FinlandIittalaArtek« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · somija · Helsinki · Kur iepirkties · Dizains

Aarikka

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Aarikka

Ja koki varētu smieties, tie smietu Aarikka koka smieklu pērles, un no sīkiem dzirkstošiem smiekliņiem un dobjām smieklu šaltīm - tie savērtu košas smieklu virtenes.
Ar juvelierisku precizitāti Aarikka rokdarbu darbnīcās top īsti koka dārgakmeņi, kuru lielākā vērtība ir formas valoda un neapslēpta dabiskā koka struktūra ar visu tajā ierakstīto gadskārtu kodu.
Sniegbaltas, lavandu violetas, rožu sarkanas, tirkīza zilas, koraļļu..., neskaitāmas citas un varbūt vēl kāda - var kļūt teju par jūsu mīļāko krāsu, kad tā ieraudzīta Aarikka kreļļu un aproču virtenēs.
Līdzās izteiksmīgiem aksesuāriem, Aarikka rodamas arī interjera dizaina lietas - gan ikdienai, gan svētku noformējumam. Dažas lietas no Aarikka svētku kolekcijām jau kļuvušas par leģendāru klasiku katrā somu mājā, piemēram, Ziemassvētku rūķi, kuru ikgadēja kolekcijas papildināšana tiek turpināta jau trešajā paaudzē. Arī omulīgā koka jēriņa figūra jau uzskatāma par Aarikka must-have.
Īsa zīmola vēstures atkāpe stāsta, ka viss aizsācies 1954. gadā, kad jaunās tekstilmākslas studentes Kaija Aarikka dizainētā sieviešu kostīma nobeigumam trūka vien piecu apaļu koka pogu. Tās nācās izgatavot pašai, un no šīm piecām pogām arī aizsākās Aarikka ģimenes bizness. Šo septiņu dekāžu laikā Aarikka dizaina radīšanā ir piesaistījusi zināmus somu dizaina meistarus, tā mērķtiecīgi paplašinot Aarikka dizaina valodas izteiksmes līdzekļu arsenālu. Kopš 70. gadiem Aarikka darbojas ar sociālā biznesa ievirzi, aktīvi nodarbinot sociāli jūtīgās grupas.

www.aarikka.com
Pohjoisesplanadi 27
00100 Helsinki

Factory Shop
Nokiantie 2-4 C
00510 Helsinki

03/2012

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: