GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Helsinki

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Universālveikals· Vintage· Dizains· Eko stils· BērniemLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Craft CornerAarikkaPunkaliveSalakauppaKaani: in-ON designJohanna Gullichsen Textile Craft & DesignMyymälä2MarimekkoDesign Forum FinlandIittalaArtek« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · somija · Helsinki · Kur iepirkties · Dizains

Johanna Gullichsen Textile Craft & Design

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Johanna Gullichsen Textile Craft & Design

Somu tekstildizaina mākslinieces Johanna Gullichsen radītajam zīmola dizainam raksturīgas stingri ģeometriskas līnijas un intensīva krāsu palete, dabiski materiāli un amatniecības pievienotā vērtība, savukārt Johanna Gullichsen firmas zīme - melnbaltais opārta raksts jau kļuvis par ikonu somu dizainā.
Zīmola kolekcijas veido galvenokārt kokvilnas auduma, bet arī lina un vilnas aksesuāri (somiņas, maki), mājas interjera dizaina priekšmeti, mēbeļaudumi un citi tekstilizstrādājumi.
Interesanti, ka Johanna Gullichsen veidotie raksti ir ārkārtīgi universāli, un ikkatrs, kurš tos pirmoreiz ieraudzīs, neraugoties - no kuras pasaules malas nācis, būs pilnīgi pārliecināts, ka iedvesmu rakstam māksliniece smēlusies tieši viņa nacionālajā mantojumā.
Māksliniece pati atzīst, ka viņas iedvesmas avots neapšaubāmi ir starpkultūru ceļojumi, taču piebilst, ka šī iedvesmošanās notiek drīzāk zemapziņas līmenī, nevis tiešā motīvu izmantojumā.
Johanna Gullichsen ir regulāra starptautisku izstāžu dalībniece un ar viņas darbiem iespējams iepazīties gan Helsinku Dizaina muzejā, gan Design Forum Finland. Johanna Gullichsen veikalu Helsinkos meklējiet Fredrikinkatu 18 adresē, bet Parīzē - 74, Rue du Cherche-Midi.

www.johannagullichsen.com
Fredrikinkatu 18

03/2012

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: