GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Helsinki

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Universālveikals· Vintage· Dizains· Eko stils· BērniemLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Craft CornerAarikkaPunkaliveSalakauppaKaani: in-ON designJohanna Gullichsen Textile Craft & DesignMyymälä2MarimekkoDesign Forum FinlandIittalaArtek« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · somija · Helsinki · Kur iepirkties · Dizains

Punkalive

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Punkalive

Punkalive koka mēbeļu dizaina rokraksta galvenā iezīme ir brīvas un plūstošas formas - īpaša koka plastika, kas tiek panākta inovatīvu tehnoloģiju izmantojuma rezultātā. Punkalive lokveida formas brīžam pat atgādina amorfus objektus, kas nerimstoši met bezgalības cilpas.
Punkalive kompānijas mājvieta ir Somijas austrumu reģions Punkaharju - Somijas Mežu muzeja un Somijas Mežu izpētes institūta mājvieta. Neilgā laika periodā Punkalive ekoloģiskais koka dizains ir iekarojis starptautisku atpazīstamību un kļuvis arī par daļu no new nordic dizaina pieredzes, ko izstāžu un pasākumu formā popularizē ziemeļu avangarda platforma ÖÖ:.
Pērn Punkalive komandai pievienojies arī pasaules slavenais industriālā dizaina korifejs Karims Rašids (Karim Rashid), kurš lielāko atpazīstamību ieguvis ar darbiem, kas tapuši kopprojektā ar Umbra un Prada, tie izstādīti arī Modernās mākslas muzejā Ņujorkā un Britu Dizaina muzejā Londonā. Pagājušogad Punkalive debitēja ar Rašida High Roller un Low Roller - futūristisko un reizē natūro atpūtas krēslu un kafijas galdiņu kolekciju, kā arī Maya krēsliem, kuru atzveltnes izveidē Rašids smēlies iedvesmu seno civilizāciju pakāpjveida būvju formās un ģeometrijā.

Kruunuvuorenkatu 9
www.punkalive.fi

03/2012

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: