GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Helsinki

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Universālveikals· Vintage· Dizains· Eko stils· BērniemLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Globe HopeSecco« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · somija · Helsinki · Kur iepirkties · Eko stils

Globe Hope

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Globe Hope

Globe Hope ir somu inovatīvā dizaina kompānija, kuras reciklētā unikālā dizaina apģērbu un aksesuāru veikali sastopami visā Somijā un ne tikai. Globe Hope somas, maki, apģērbs un bižutērija top no lietota vai pavisam jauna, taču neizmantota militārā apģērba un ekipējuma, strādnieku formastērpiem, dažāda veida siksnām un veciem vimpeļiem vai karogiem, gaisa balonu, izpletņu vai telšu auduma un pat no izturīgākas vintage mājas tekstilijas - aizkariem un galdautiem. Protams, šāda veida produkcijai piemīt sava veida rūdījums un teju imunitāte pret nodilumu, reizē arī zināms stilistiks raupjums un pievienotā vērtība - tekstildizaina vēsturiskā daudzveidība un oriģināli vēstures spiedogi - dažādu uzdruku, uzšuvju un kalumu veidolā.

Globe Hope ražotnes darbojas Somijā un Igaunijā, bet tirdzniecība noris jau piecpadsmit pasaules valstīs. Globe Hope radītāja Seija Lukkala ir pārliecināta, ka pasaulē ir saražots jau tik daudz izejmateriāla, ka vajadzības pēc jauna, principā, vairs nav. Tāpēc arī Seija Lukkala radītajai pasaulei piemīt tāda kā otrreizējas atnākšanas aura - viss jau reiz ir bijis, tikai citā laikā un vietā un ar citu uzdevumu. Gan viņas mājas, gan Globe Hope ražošanas un administrācijas centrs vecā Nummela ciemata fabrikas ēkā iekārtots pēc labākās "uteņu un bēniņu gaumes". Tāpat kā Nummela fabrika, kurā rindojas piparmētru zaļas, nobružātas plauktu kolonnas no vecās Nokia apavu fabrikas, tādi ir arī visi Globe Hope veikali - jauni, bet veci.

www.globehope.com

03/2012

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: