GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Helsinki

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Universālveikals· Vintage· Dizains· Eko stils· BērniemLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

KatrinAntti Asplund2OR+BYYATMiunLiikeIvanaHelsinkiHanna Saren« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · somija · Helsinki · Kur iepirkties · Mode, aksesuāri

IvanaHelsinki

Autors: 0 ATSAUKSMES

IvanaHelsinki

Zīmols IvanaHelsinki tiek uzskatīts par somu modes dizaina lielāko lepnumu. Apģērbu dizaina projektu IvanaHelsinki somu modes dizainere un māksliniece Paola Ivana Suhonen izveidoja gandrīz pirms piecpadsmit gadiem, tagad zīmols ir kļuvis par viņas dzīvesveidu. Runājot par dzīvesveidu - māksliniecei vienmēr šķitis, ka dvēselei tuvākais būtu tieši klejotāju dzīves ceļš, tāpēc savās sieviešu apģērbu kolekcijās viņa iepin nomadu stāstus un savu pasauli dala ar sievietēm, kuras spēj mīlēt tumšus mežus, netīkamus moteļus, prērijas, mēnesnīcu, indiāņus, čigānus, pirātus, kovbojus, tauriņus un sargeņģeļus... Tādas arī veidojas Paola Suhonen radītās kolekcijas - gluži kā balādes, kurās savijas ziemeļu leģendas un rietumu romantika.

IvanaHelsinki dizaina pīlārs ir Somijā radīts roku darbs - gan adījumi, gan unikālā tekstilapdruka.

2007. gadā IvanaHelsinki ar kolekciju Diamond, Stripes and Revolver kļuva par pirmo Somijas un līdz šim vienīgo Skandināvijas modes zīmolu, kurš startējis Parīzes modes nedēļā, savukārt 2010. gadā IvanaHelsinki veica vēl vienu nozīmīgu pagriezienu somu modes vēsturē un ierakstījās arī Ņujorkas modes nedēļas kalendārā. Šobrīd apģērbi no zīmola kolekcijām tiek pārdoti trīsdesmit pasaules valstīs.

2006. gadā Paola Suhonen radīja unikālu apģērbu līniju sadarbībā ar pasaules līderi kristāla juvelierizstrādājumu jomā - Swarovski, taču līdzās apģērbu dizainam Paola Suhonen realizējusi arī vairākus grafiskā dizaina kopprojektus ar tādiem starptautiski zināmiem zīmoliem, kā Head Snowboards, HP Sauce, Topshop, Canon, Coca Cola, Google un citiem. 2008. gadā IvanaHelsinki tika izraudzīta kā viens no pieciem Eiropas dizaina zīmoliem, lai radītu ekskluzīvu Coca Cola skārda bundžiņas dizainu, tāpat IvanaHelsinki motīvi rodami iGoogle vizuālā profila tēmu dizainā.

2008. gadā Paola Suhonen devās uz Ņujorku studēt kino. Paola vēlējās atklāt vēl vienu instrumentu, kā sevi izteikt. Savu 80. gadu franču AAton XTR Prod kameru viņa ieguva no kāda pensionēta Losandželosas filmveidotāja un ar šo pašu kameru tapa visi pēdējos gados veidotie mūzikas video tādiem māksliniekiem, kā Alexa Wilding, Chip Taylor, Manna un Shotgun Club, kā arī viņas pirmā filma 7 Heaven Love.
Māksliniece atzīst, ka tieši video ir tas, kas vislabāk palīdz izteikt arī apģērbu kolekcijas atmosfēru un izstāstīt tās stāstu. Viņa šos divus materiālus nenodala vienu no otra un uzskata, ka filmveidošana ir kas līdzīgs darbam ar audumu, ar roku veidojot apdruku.

IvanaHelsinki kļuvis par modes, mākslas un kino zīmolu. Iepazīties ar daļu no bagātā somu zīmola stāsta iespējams Helsinku dizaina rajonā - Uudenmaankatu 15, kur jau vairākus gadus mājo IvanaHelsinki veikals divos stāvos. Pirmajā - iespējams iepazīties ar zīmola jaunāko kolekciju, bet pagrabstāvā gūt ieskatu bijušo kolekciju paraugos un skašu video.

2012. gada februārī sava konceptveikala durvis IvanaHelsinki vēra arī Ņujorkā - Nolita rajonā (251 Elizabeth Street, New York, NY 10012).

www.ivanahelsinki.com

Ivana Helsinki Flagship Store in Helsinki
Uudenmaankatu 15
Darba laiks: P. - Pk.: 11-19, S.: 11-16

Ivana Helsinki Pop Up Store in Helsinki
Kluuvi Shopping Centre / Ivana Helsinki
Aleksanterinkatu 9
Darba laiks: P. - Pk.: 11-19, S.10-18

03/2012

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: